PALONA-NOWA GAMA PRODUKTÓW W CORE trends

Miło nam Państwa poinformować, że firma CORE trends Sp. z o.o. wprowadza do dystrybucji na Polskę nowe urządzenia sieciowe niemieckiej firmy Schnepel. Seria produktów nosi nazwę Palona. Wschodnio-westfalska rodzinna firma powstała w 1969 roku w Hüllhorst i zatrudnia obecnie ponad 70 pracowników. Od kwietnia 2012 r. Schnepel jest także producentem radioodbiorników wysokiej jakości (DAB + i internetowych radii sieciowych).

 

Palona JOJO: nowy system dźwiękowy 2.1

Pod marką Palona, ​​Schnepel GmbH & Co KG sprzedaje innowacyjne urządzenie o nazwie JOJO, system dźwiękowy 2.1 z sub-wooferem, radiem internetowym oraz solidnym napędem CD, który obsługuje wszystkie formaty. System audio firmy JOJO oferuje każdemu entuzjaście muzyki właściwe narzędzie do osobistego użytku. W sumie 40 W (RMS) wypełni pokój wyjątkową jakością dźwięku. Muzykę można bezproblemowo dostosować wbudowanym korektorem według własnych preferencji muzycznych. Relaks przy muzyce nie był jeszcze nigdy tak prosty i przyjazny użytkownikowi dzięki wbudowanej funkcjonalności: odtwarzacz CD, który odtwarza pliki MP3, radio DAB +, radio internetowe z ponad 40.000 stacjami i podcastami, Spotify Connect, Bluetooth 4.0, WiFi, port USB oraz wejście AUX. JOJO, bezproblemowo można obsługiwać za pomocą UNDOK-App dla Androida i iOS lub pilota zdalnego sterowania dołączonego do zestawu. Dostępne w różnych  wersjach kolorystycznych.

CEO Kai Schnepel: “Palona JOJO jest wszechstronnym urządzeniem o doskonałym brzmieniu.”

 

 

Palona QUUBI:

innowacyjne urządzenie o nazwie QUUBI, system nagłośnienia 2.1 z radiem internetowym,
DAB +, VHF, Bluetooth, WIFI, Spotify. Do wyboru mamy dwie opcje kolorystyczne: czarno-srebrny lub kość słoniowa ze srebrem. Panel czołowy wykonany z aluminium gwarantuje ponadczasową stylistykę. Ośmio kilogramowy QUUBI to wydajność muzyczna 60 W, a także funkcje techniczne, takie jak: DAB +, VHF, radio internetowe, Bluetooth 4.0 z NFC, Spotify + analogowe wejścia i wyjścia. QUUBI spełnia wszystkie wymagania nowoczesnego systemu. Duży wyświetlacz, w którym można znaleźć wszystkie informacje o stacjach, tytułach lub aktualnych raportach. Prosty w obsłudze pilot do sterowania, bezpłatna aplikacja UNDOK na iOS i Android sprawiły, że urządzenie zostało wyróżnione przez PLUS X Award w kategoriach wysokiej jakości, wzornictwa i łatwości obsługi.

 

 

Palona TUNER 190C

to arcydzieło jakości i wyposażenia, dzięki czemu twój system stereo jest zawsze nowoczesny. Chcesz słuchać muzyki z telefonu komórkowego w systemie stereo? Nie ma problemu! Aby połączyć telefon komórkowy przez Bluetooth, potrzebujesz zaledwie kilka sekund i możesz zacząć słuchać. Także usługi streamerowe takie jak Deezer, Juke czy Amazon-Music mogą być bardzo łatwo dostępne i przesyłane strumieniowo przez Bluetooth, za pomocą telefonu komórkowego. Jest również możliwość streamowania ulubionej muzyki przez Spotify (tylko dla użytkowników konta Spotify premium) . Wysokiej jakości pilot zdalnego sterowania pozwala na swobodne sterowanie wszystkimi funkcjami tunera. Całe menu i ulubione stacje można łatwo kontrolować. Możesz znaleźć bezpłatną aplikację UNDOK w sklepie Apple Store i urządzeniach z Androidem w Google Play
Sklep. Po zainstalowaniu aplikacji UNDOK-TUNER 190C przejmujesz pełną kontrolę ustawień.
Urządzenie TUNER 190C jest banalnie proste w obsłudze i prowadzi użytkownika w prosty sposób poprzez menu podczas pierwszej instalacji. Dwa podświetlane pokrętła umożliwiają bezpośrednie sterowanie głośnością i menu.

 

Wygląda na to, że będzie to nie lada gratka dla wielbicieli funkcjonalnych, nowoczesnych urządzeń all in one!

 

Dystrybucja w Polsce:

CORE trends Sp. z o.o.
ul. Św. Franciszka s Asyżu 62
93-479, Łódź, Polska

tel.: 422 076 418 | 799 811 040

www.coretrends.pl