Bezprzewodowe słuchawki – Lindy LH500XW, LH700XW, LH900XW

Bezprzewodowe nauszne słuchawki Bluetooth aptX z aktywną redukcją szumów ANC: Lindy LH500XW, LH700XW, LH900XW

Lindy, producent znany głównie z wysokiej jakości kabli oraz bardzo szerokiej gamy połączeń AV, wprowadza właśnie do swojej oferty trzy modele bezprzewodowych nausznych słuchawek Bluetooth aptX z aktywną redukcją szumów ANC: Lindy LH500XW, LH700XW, LH900XW,które oferują wysoki komfort użytkowania i świetną jakość dźwięku opartą na nowoczesnych technologiach.

Aktywna redukcja szumów pozwala użytkownikom zanurzyć się w świecie muzyki, filmu lub gier, w którym mogą bez zakłóceń z zewnątrz delektować się niesamowitą jakością dostarczanego dźwięku. Dzięki zintegrowanemu systemowi głośnomówiącemu („Hands Free Calling”) oraz inteligentnemu sterowaniu dotykowemu bezprzewodowe słuchawki Lindy sprawdzą się także podczas połączeń głosowych oraz video.

40-milimetrowe przetworniki neodymowe dostarczą świetne brzmienie ze zrównoważonymi średnimi tonami, wyjątkowo czystymi tonami wysokimi i głębokim basem. Dzięki kodekowi aptX utrzymamy wysoką jakość dźwięku także przy bezprzewodowym przesyle za pośrednictwem Bluetooth. Bezproblemowe sterowanie odtwarzaniem utworów, a także regulacja głośności odbywa się poprzez przyciski umieszczone na słuchawce.

Słuchawki Lindy LH500XW, LH700XW oraz LH900XW posiadająwysokiej jakości nauszniki wykonane ze skóry proteinowej oraz regulowany pałąk, który umożliwia wygodne dopasowanie, co przekłada się na optymalny komfort nawet podczas długich sesji użytkowania.

W opakowaniu razem ze słuchawkami znajdziemy także:

  • Kabel audio 3,5 mm
  • Kabel ładujący USB
  • Adapter do 6,3 mm
  • Adapter samolotowy z podwójną wtyczka
  • Futerał z siateczkowym etui
  • Instrukcję Lindy

Czym zatem różnią się między sobą te trzy modele?

Zastosowanie technologii aktywnej redukcji szumów ANC pozwala na zablokowanie odgłosów z zewnątrz i zapewnia pierwszorzędne wrażenia słuchowe pomimo głośnego hałasu w tle. Dzięki ANC w modelu LH500XWANC odgłosy z zewnątrz zostają zredukowane nawet o 85%. Natomiast w dwóch wyższych modelach LH700XW oraz LH900XW zastosowano najbardziej zaawansowaną technologię aktywnej redukcji hałasu, czyli hybrydowe ANC (Hybrid ANC), która pozwala na wytłumienie nawet do 98% hałasu z zewnątrz.

Na czym polega hybrydowe ANC? Większość słuchawek z ANC umieszcza mikrofony wyłącznie na zewnątrz lub tylko wewnątrz nauszników. Hybrydowa redukcja szumów jest skuteczniejsza dlatego, że łączy te dwa podejścia.

W modelach LH700XW oraz LH900XW mikrofony są ulokowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz nausznika. W ten sposób Hybrid ANC, wykorzystując w regulacji sygnału zarówno sprzężenie zwrotne jak i sprzężenie w przód, ma większe spektrum, wykrywa szerszy zakres częstotliwości, a następnie dokonuje je eliminuje w taki sposób, że do uszu użytkownika dociera wyłącznie odtwarzany dźwięk.

Dodatkowo w wyższych modelach LH700XW oraz LH900XW wprowadzono wygodną opcję Twin Pairing, czyli podwójnego parowania, która umożliwia jednoczesne bezprzewodowe połączenie dwóch urządzeń za pomocą Bluetooth. Idealne rozwiązanie do łatwego, szybkiego przełączania się na przykład między muzyką z laptopa i z podłączonego smartfona.

Słuchawki LH700XW oraz LH900XW bazują na Bluetooth 5.0. Tym co wyróżnia model LH700XW to na pewno niezwykle mocna bateria, która pozwala na długotrwałe użytkowanie, nawet do 92 godzin przy włączonym ANC, do 50 godzin na Bluetooth i aż do 35 godzin przy korzystaniu zarówno z Bluetooth jak i ANC.

Najwyższy w serii, LH900XW to flagowy model rodziny słuchawek Lindy. Dzięki wyjątkowej jakości dźwięku, hybrydowej redukcji szumów i funkcji ładowania przez USB typu C, LH900XW oferuje bogaty zestaw funkcji i wyjątkowe wrażenia słuchowe.

W słuchawkach Lindy LH900XW skorzystamy m.in. z technologii Auto-Pause (automatyczna pauza). Po zdjęciu słuchawek i ponownym ich założeniu odtwarzanie jest kontynuowane w tym samym miejscu, w którym zostało przerwane. Natomiast funkcja External Audio Pass-through w trybie ANC pozwala przepuścić niektóre zewnętrzne dźwięki bez konieczności zdejmowania słuchawek. Diody umieszczone na zewnątrz słuchawki Lindy LH900XW pozwalają na wygodne, bieżące monitorowanie stanu naładowania baterii.

Specyfikacja

CechaLH500XWLH700XWLH900XW
ANCAktywne, 85%Hybrydowe, 98%Hybrydowe, 95%
Chip BluetoothCSR8645QCC3005CSR8670
Bluetooth4.15.05.0
Czas działaniaTylko ANC: 30Hr Tylko WiFi: 15Hr
ANC & WiFi: 12Hr
Tylko ANC: 92Hr Tylko WiFi: 50Hr
ANC & WiFi: 35Hr
Tylko ANC: 30Hr Tylko WiFi: 15Hr
ANC & WiFi: 12Hr
ŁadowanieUSB Micro-BUSB Micro-BUSB C
Dodatkowe funkcjePołączenia głośnomówiące
(Hands Free Calling)
Połączenia głośnomówiące
(Hands Free Calling)
Połączenia głośnomówiące
(Hands Free Calling)


Podwójne parowanie (Twin pairing connectivity)Podwójne parowanie (Twin pairing connectivity)External Audio Pass-throughAuto-Pause Technology
Cena549zł629zł699zł

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

RAFKO Dystrybucja

ul. Handlowa 7
15-399 Białystok
tel. 85 7479757
tel. 85 7479751
tel. kom. 607266216https://rafko.com/pl/