TAGA Harmony HTA-2500B to 2 x 200W (dual-mono) – NOWOŚĆ

TAGA Harmony HTA-2500B to 2 x 200W (dual-mono) high-endowy zintegrowany wzmacniacz hybrydowy, który wykorzystuje dwie wysokowydajne lampy próżniowe 12AX7-T PSVANE Treasure Mark II w sekcji przedwzmacniacza, służące jako bufor lampowy oraz 6 par wysokiej mocy tranzystorów Sankena (2SC4468 / 2SA1695) w stopniu wyjściowym.

HTA-2500B to wspaniałe połączenie dwóch światów – miękkiego i analogowo-brzmiącego dźwięku dostarczanego dzięki lampom oraz dynamiki i mocy zapewnianych przez tranzystory.

Dwa toroidalne transformatory o całkowitej mocy 1200 W (600 W na kanał) zapewniają dużą i czystą siłę, wysoką stabilność napięcia i bardzo niski prąd tętniący. Odzwierciedla się to wyższą dynamiką i dodatkową czystą mocą oraz zapewnia poprawne wysterowanie nawet bardzo wymagających i mocnych kolumn głośnikowych.

Najwyższej klasy kondensatory do zastosowań audio ELNA (2 x 80V/10000uF / na kanał) zapewniają stabilne odtwarzanie, poprawiając brzmienie muzyki i głębię sceny muzycznej.

Audiofilski japoński potencjometr głośności ALPS zapewnia minimalne szumy i przesłuchy międzykanałowe oraz oferuje doskonałą i precyzyjną obsługę jak również ogranicza błędy międzykanałowe.

Ponadgabarytowy system aluminiowych radiatorów (niezależny radiator dla każdego kanału) pomaga rozproszyć wewnętrzne ciepło i pozwala na długotrwałą pracę wzmacniacza z dużą mocą przy ograniczonych zniekształceniach.

Wysokiej klasy, pozłacane terminale głośnikowe oferują niemal bezstratną transmisję sygnału do głośników.

Wejścia analogowe RCA z wysokiej klasy mosiądzu obsługują 2 urządzenia stereo.

Możesz podłączyć szereg urządzeń cyfrowych za pośrednictwem wejścia optycznego i koaksjalnego, a wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy (bazujący na układach Wolfson WM8805 i Cirrus Logic CS4344) o wysokiej rozdzielczości 24bit / 192kHz zawsze zapewni najlepszą jakość dźwięku.

HTA-2500B jest również idealnym towarzyszem dla urządzeń mobilnych – umożliwia przesyłanie muzyki ze smartfonów, tabletów lub komputerów za pomocą technologii bezprzewodowej Bluetooth®.

Dla tych, którzy preferują dyskretne słuchanie, wyposażyliśmy HTA-2500B w wysokiej klasy przedwzmacniacz słuchawkowy.

Wyjście przedwzmacniacza jest przeznaczone dla opcjonalnego zewnętrznego wzmacniacza mocy lub aktywnego subwoofera i kolumn głośnikowych.

HTA-2500B oferuje dodatkowe opcje umożliwiające łatwą poprawę jakości dźwięku:

• Wymienny kabel zasilający IEC daje możliwość zastosowania kabla zasilającego klasy premium w dowolnym momencie;

• Lampy zainstalowane są w wysokiej jakości ceramicznych gniazdach i mogą być łatwo wymienione na inny wybrany kompatybilny model.

HTA-2500B to wspaniała mieszanka analogowego dźwięku, mocy, precyzji, czystości brzmienia i wielowymiarowej sceny dźwiękowej!

Taga Harmony HTA-2500 w cenie 9199 zl

Dystrybucja w Polsce:

Polpak Poland sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 333A
05-816 Reguły k/Warszawy

http://www.polpak.com.pl/

redakcja: audiomuzofans.pl