Taga Harmony PF-1000DC – filtr zasilania z blokerem DC

Filtr PF-1000DC łączą w sobie funkcję filtrowania zakłóceń sieciowych oraz redukcji składowej stałej napięcia zasilającego.

Sieć elektryczna w naszych domach lub miejscach pracy narażona jest na różne zakłócenia, np. elektromagnetyczne (EMI) generowane przez urządzenia podłączone do tej samej sieci (lodówki, klimatyzatory, komputery itp.).
Te zakłócenia powstają nie tylko wewnątrz domu lub biura, ale także we wszystkich urządzeniach znajdujących się w budynku lub poza nim, a także mogą się różnić w zależności od pory dnia lub tygodnia, kiedy zmienia się natężenie ruchu w sieci elektrycznej.
Wszystkie te zakłócenia, które nazywamy szumami, mają bardzo negatywny wpływ na źródła zasilające Twój system i generują niechciane efekty i zakłócenia. Ta „brudna” energia elektryczna może mieć negatywny wpływ na wydajność Twojego systemu audio-video.
Filtr zasilania TAGA Harmony to świetny sposób na ograniczenie negatywnych efektów pochodzących z elektryczności i odizolowanie systemu od zanieczyszczonej mocy oraz posiada funkcję wskazania i odwrócenia fazy w wyjściowych gniazdach zasilających.

Wbudowany filtr DC napięcia zasilającego (Bloker DC) usuwa lub ogranicza niepożądaną składową stałą w wybranych wyjściowych gniazdach zasilających, która jest odpowiedzialna za szumy (brzęczenie) i wyższą temperaturę pracy transformatorów, co pogarsza jakość dźwięku. Dzięki temu podłączone komponenty pracują ciszej i wydajniej a przydźwięk sieciowy w kolumnach głośnikowych jest znacznie zredukowany.

Dzięki filtrom zasilania z serii PF-DC będziesz mógł cieszyć się lepszą jakością sprzętu audio i video.

Zanieczyszczona energia elektryczna ma również negatywny wpływ na obwody wewnętrzne i zasilacze Twojego sprzętu, a ponieważ filtry z serii PF-DC działają jako bufor między gniazdkiem ściennym a sprzętem, pomoże to w wydłużeniu żywotności podłączonych komponentów.

Wskaźnik napięcia umieszczony na przednim panelu pomaga kontrolować, czy napięcie w gniazdku ściennym jest stabilne.
Odłączany przewód zasilania Schuko-IEC C13 pozwala na ulepszenie systemu przy zastosowaniu audiofilskiego kabla zasilania w dowolnym momencie.

Typ / KonstrukcjaFiltr zasilania z blokerem DC
Ilość gniazdTypu Schuko
4 bezpośrednie (2 z blokerem DC)
4 filtrowane z blokerem DC
Maks. całkowite obciążenie14A, 3220W (łącznie dla wszystkich gniazd)
Filtr szumów>-10dB (2 – 100MHz)
Maks. skok natężenia1000A
Maks. skok napięcia3000V
Maks. obciążenie napięciowe470V
Funkcje / wyposażenieOchrona przed przepięciami
Detektor fazy
Wskaźnik napięcia z przełącznikiem polaryzacji

Wymienny kabel zasilania Schuko-IEC C13
Zasilanie / zużycie energii230V~240V 50/60Hz
≤0.5W (bez podłączonych zewnętrznych urządzeń)
Wymiary (W x S x G)13 x 14 x 43 cm
Waga4.2 kg / szt.

CENA: 1049zł brutto.

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

Polpak Poland sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 333A
05-816 Reguły k/Warszawy

http://www.polpak.com.pl/