NEWS: Subwoofer aktywny – TAGA Harmony TSW-60

TSW-60 to kompaktowa konstrukcja z 8” głośnikiem, dolnym portem bassreflex i wbudowanym

wysokoprądowym wzmacniaczem, identycznym jaki zastosowano w wyższym modelu TSW-90 v.4.

Wbudowany wzmacniacz klasy A/B wykorzystuje wytrzymałe układy zasilające oraz wysokiej jakości komponenty (kondensatory i inne) zapewniając wysoką moc wyjściową oraz jest bardzo wydajny, co skutkuje mniejszymi zniekształceniami, płynną i płaską charakterystyką pasma oraz szybką pracą wzmacniacza z wyraźnie zmniejszonymi szumami.

Zintegrowany limiter gwarantuje najlepszą wydajność i bezpieczną pracę wzmacniacza i przetwornika nawet przy bardzo wysokich poziomach głośności.

Konstrukcja przetwornika pozwala pracować w wysokich amplitudach częstotliwości i szybko reagować na wszelkie zmiany w strukturze sygnału audio.

Gniazdo zasilania IEC C14 i wymienny przewód zasilający Schuko-IEC C13 zapewniają lepsze filtrowanie i stabilność zasilania oraz dają możliwość upgrade’u systemu o kabel jakości audiofilskiej w dowolnym momencie.

Subwoofer TSW-60 dostarcza bardzo mocny, głęboki bas z oszałamiającą definicją, lokalizacją i dynamiką, które dotąd nigdy nie były dostępne w tym poziomie cenowym! To absolutnie najlepszy zakup w swojej klasie!

OBUDOWA Technologia

Obudowa: jakość użytych materiałów, a przede wszystkim jej konstrukcja mają ogromny wpływ na brzmienie. Udoskonaliliśmy technologię TLIE (Taga Low Interference Enclosures), by zwiększyć sztywność obudowy i zminimalizować niechciane zakłócenia i rezonanse. Obudowy TLIE są stworzone z wysokiej gęstości i jakości płyt MDF oraz stoją na stabilnych nóżkach, które zapewniają odpowiednią izolację od podłoża.

Ścięte górne krawędzie boczne nie tylko wyglądają nowocześnie i atrakcyjnie, ale działają w celu obniżenia niepożądanych wibracji, dyfrakcji lub turbulencji, które mogą negatywnie wpływać na jakość dźwięku.

Akustycznie tłumiący materiał wykorzystywany we wnętrzu obudów eliminuje problem wewnętrznych fal stojących.

Starannie dobrane wysokiej jakości wykończenia winylowe są bardzo trwałe, eleganckie, imitują naturalną strukturę drewna i są bardzo przyjemne w dotyku. Wykończenia z winylu są nakładane na obudowy przy użyciu precyzyjnych maszyn co zapewnia najlepsze efekty i trwałość.

PRZETWORNIK NISKOTONOWY

  1. T-YOKE / Nabiegunnik
  2. Powiększony magnes ferrytowy
  3. Płyta nabiegunnikowa
  4. Zacisk przyłączeniowy
  5. Sztywny metalowy kosz poddany powierzchniowemu procesowi antyoksydacyjnemu
  6. Cewka i uzwojenie miedziane ASV
  7. Resor
  8. Membrana papierowa z gumowym zawieszeniem
  9. Papierowa nakładka przeciwpyłowa

Przetwornik 203 mm (8”) z papierową membraną jest wyposażony w metalowy kosz formowany wtryskowo z powiększonym Φ120 magnesem oraz cewką o dużej wytrzymałości. Papierowa nakładka oraz membrana są ultra lekkie i ultra-sztywne zapewniając bardzo szybki i precyzyjny ruch. Gumowe, elastyczne zawieszenie pozwala na zwiększenie wychyłu membrany, czego efektem jest zwiększony zakres ruchu. Budowa przetwornika zapewnia przenoszenie dużych mocy jak również głęboki, precyzyjny i detaliczny bas.

BASSREFLEX

Port skierowany ku dołowi o niskiej turbulencji i wysokiej prędkości zapewnia wyjątkowe rozproszenie niskich częstotliwości i jest umieszczony bardzo blisko podłogi.

Piankowa zatyczka portu basowego dostarczona w zestawie, pomaga w dostosowaniu basów do własnych wymagań i akustyki pomieszczenia.

WZMACNIACZ

Wysokoprądowy wzmacniacz wykorzystuje bardzo przemyślanie zaprojektowane płytki obwodów drukowanych i wysokiej jakości komponenty, aby zapewnić niezawodność i możliwie najwyższą jakość basów.

Zintegrowany limiter utrzymuje najlepszą wydajność i bezpieczną pracę wzmacniacza i przetwornika niskotonowego nawet przy bardzo wysokich poziomach głośności.

Wysokiej jakości 150W transformator toroidalny zapewnia stabilne dostarczanie mocy, która jest dostępna na wszystkich poziomach głośności.

Więcej informacji o TAGA Harmony i jej produktach:

https://www.tagaharmony.com/pl/product/9097/tsw-60

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

Polpak Poland sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 333A
05-816 Reguły k/Warszawy

http://www.polpak.com.pl/