TARGI “HIGH END 2018” W MONACHIUM CORAZ BLIŻEJ

Targi HIGH END ® 2018 w Monachium już niebawem. Ekipa Audio Muzo Fans, tak, jak w zeszłym roku będzie tam dla Was, żeby przyjrzeć się nowinkom, opisać je i co najważniejsze ich posłuchać. W tym roku organizator przygotował całą masę atrakcji i udogodnień. Przedstawiamy Państwu tylko niewielką ich część, ale zapowiada się naprawdę udany wyjazd do Niemiec. Wygląda na to, że wrócimy bogatsi o nowe muzyczne doświadczenia.

 

Oficjalna Konferencja z udziałem Kari Bremnes

Norweska wokalistka i kompozytorka przybliży nam jak wygląda temat reprodukcji muzyki na sprzęcie klasy High-End okiem i uchem muzyka. Możliwe będzie również zdobycie autografu oraz zakupienie płyty z podpisem artystki.

 

Wręczenie specjalnej nagrody dla Tilla Brönnera

HIGH END SOCIETY oraz Stowarzyszenie German Record Critics przyznają specjalną nagrodę miedzynarodowej gwieździe Tillowi Brönnerowi.

 

“HÖRBAR”

Aleja z możliwością posłuchania i dokonania bezpośredniego porównania słuchawek z różnych przedziałów cenowych.Uczestnicy będą mogli porównać prezentowane modele w tych samych warunkach, na tych samych utworach w formacie „Lossless”. Sterować muzyką będzie można w prosty sposób przy użyciu tabletów.

 

Aplikacja ułatwiająca poruszanie się podczas targów

Aplikację na HIGH END 2018 można pobrać bezpłatnie od 20 kwietnia w Sklepie Google Play lub w App Store firmy Apple. Dzięki aplikacji HIGH END użytkownicy znajdą wszystkie niezbędne informacje na temat każdego aspektu wystawy na swoim smartfonie.

 

Przedstawienie się…

Nowi przedsiębiorcy mają okazję przedstawić się na stoisku grupowym. W tym roku wybrano w sumie sześć firm rozpoczynających działalność. Obejmują producentów tradycyjnych sprzętów audio, takich jak głośniki, elektronika, gramofony, a nawet meble hi-fi. Prezentacja odbywać się będzie w specjalnie wygospodarowanym do tego celu miejscu.

My będziemy i zapraszamy .

A Wy? Wybieracie się?

http://www.highendsociety.de/index.php/en/facts.html

 

redakcja: audiomuzofans.pl