“Nowe możliwości – Technics w firmie Mediam.

Firma Mediam z Krakowa, wieloletni dystrybutor takich highendowych marek jak Audion, Living Voice, Nottingham Analogue oraz producent i właściciel marki Divaldi – poszerzył swój asortyment o kompletną ofertę marki Technics.

 

 

Technics, kiedyś legenda i przedmiot pożądania, ponownie powrócił na nasz rynek budząc duże zainteresowanie. Powrócił w doskonałej formie, implementując w swoje klasyczne wzornictwo najnowsze rozwiązania technologiczne, spełniając oczekiwania bardzo wymagającego klienta. Dodatkowo cały czas poszerza ofertę sprzętową, wprowadzając systematycznie nowe produkty na rynek. Już niebawem będzie dostępny nowy model gramofonu klasy Premium SL1500C jak i długo oczekiwany przez branżę DJ model SL-1200MK7

 

 

Wiemy jak wielu jest “opowiadaczy” – sprzedawców bez konkretnej wiedzy dlatego wsłuchując się w problemy miłośników dobrego brzmienia, postanowiliśmy wesprzeć wszystkich swoją wiedzą i doświadczeniem. Przez  cztery kolejne  czwartki od 12-15 wszelkie porady  w konfiguracji i doborze optymalnego zestawu są gratis. Rad i porad będą udzielali: “guru” Waldemar Łuczkoś, Włodzimierz Duval – twórcy marki DIvaldi oraz  Maciej Gauza, udostępniając firmową salkę odsłuchową jak i możliwość zakupu sprzętu bezpośrednio u źródła.”

 

MEDIAM Sp. z o.o.

ul. Wadowicka 12

30-415 Kraków POLAND

mob.+48 731 460 750

tel. +48 12 269 29 74

fax.+48 12 269 21 51

www.mediam.com
www.divaldi.pl