Tonsil przejmuje markę Sounddeco- HOT NEWS

Tonsil, polski producent nagłośnienia informuje o przejęciu marki Sounddeco. Będzie to uzupełnienie oferty, które pozwoli firmie na ekspansję na rynku krajowym, a przede wszystkim na rynku zagranicznym. Po raz pierwszy oficjalna wspólna oferta pojawi się już 16 listopada na Audio Video Show.

Fuzja Marki Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

 

Rozmowy pomiędzy Tonsil i Sounddeco trwały przez kilka miesięcy, by ostatecznie zakończyć się w dniu wczorajszym (tj. 14 listopada) pełnym porozumieniem. Stworzenie marki, która zyska uznanie klientów jest bardzo trudne. Udało się to firmie Witowa właściciela marki Sounddeco. Słowa uznania należy kierować do właściciela, Jana Zamiara, który włożył w Sounddeco dużo wysiłku i serca. Tonsil szanuje to i nie ma w zamiarach wchłonięcia marki. Kolumny będą oferowane pod brandem Sounddeco by Tonsil. Przejęcie marki to nie jedyna zaleta dla przedsiębiorstwa. Tonsil zyskał także partnera, który specjalizuje się w produkcji obudów głośnikowych. W ramach umowy, firma Witowa, ekspert działający na rynku wysokojakościowej stolarki, będzie dalej produkować obudowy głośnikowe dla produktów Sounddeco. Warto również dodać, że produkty Sounddeco by Tonsil nie będą zmienione technologicznie. Kolumny będą sprzedawane w niezmienionej formie. Pierwszy raz wspólna oferta marek Sounddeco i Tonsil zostanie zaprezentowana na rozpoczynających się na dniach w Warszawie http://www.tonsilproducent.pltargach Audio Video Show.

Przejęcie Sounddeco to ważny krok dla naszej firmy. Pozyskaliśmy nie tylko świetną markę audio, lecz także bardzo ważnego dla nas partnera biznesowego, który będzie produkował obudowy głośnikowe. Dzięki podjęciu współpracy z firmą Witowa jesteśmy pewni, że oferowane przez nas kolumny będą nie tylko zapewniały wysoką jakość dźwięku ale również, będą świetnie się prezentować w każdym wnętrzu. Przejęcie Sounddeco pozwoli naszej firmie zbudować pełniejszą ofertę, a to z kolei jest bardzo ważne przy naszych planach ekspansji zagranicznej.” – informuje Sławomir Wieszczeciński, właściciel Tonsil.

http://www.tonsilproducent.pl