TRIANGLE S01 solidne stojaki głośnikowe od francuskiego producenta

Prosta, elegancka forma, sprawdzone materiały, przemyślane zarządzanie kablami w celu utrzymania porządku, szybki i łatwy montaż. Triangle S01 to stojaki zaprojektowane i opracowane we Francji po to, by w pełni wydobyć potencjał każdych kolumn podstawkowych.

Stojaki Triangle S01 zapewniają głośnikom podstawkowym wyjątkową stabilność i wydajność akustyczną. Z ich pomocą można podnieść kolumny głośnikowe na wysokość 60 cm, co umiejscawia przetworniki w idealnej wysokości do słuchania w pozycji siedzącej. Bezpośrednio przekłada się to na lepsze i pełniejsze wrażenia odsłuchowe.

Do stojaków dołączono regulowane kolce oraz podkładki, które efektywnie minimalizują wibracje generowane przez pracujące przetworniki i korzystnie wpływają na jakość dźwięku. Bas jest wyraźniejszy, a góra bardziej precyzyjna. Dodatkowo pozwala to także na bezpiecznie i stabilnie umieszczenie stojaków Triangle S01 zarówno na dywanie, jak i na innych powierzchniach.

Chociaż stojaki głośnikowe dobieramy zazwyczaj nie do koloru kanapy czy ściany, a pod względem funkcjonalności, to niewątpliwie czarne matowe wykończenie Triangle S01 jest dodatkowym atutem. Nowoczesna, minimalistyczna stylistyka sprawia, że stojaki S01 francuskiego producenta łatwo można dopasować do każdego wnętrza.

Specjalny zintegrowany system umożliwia na dyskretne przeprowadzenie przewodów wewnątrz pionowego wspornika. Dzięki temu okablowanie jest uporządkowane, a cały zestaw nie traci walorów wizualnych.

W opakowaniu znajdują się:

  • Podstawki 2 sztuki – do samodzielnego montażu
  • Komplet śrub
  • Kolce
  • Podkładki pod kolce
  • Instrukcja montażu

Specyfikacja

Wysokość bez kolców: 600 mm

Szerokość podstawy: 230×270 mm

Szerokość nakładki: 165×215 mm

Zarządzanie kablami: tak

Kolor: czarny, matowy metal piaskowany.

Wymiary: szer. 270 x wys. 600 x gł. 230 mm

Waga: 8,1 kg

Cena: 599zł

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

RAFKO Dystrybucja

ul. Handlowa 7
15-399 Białystok
tel. 85 7479757
tel. 85 7479751
tel. kom. 607266216

https://rafko.com/pl/

redakcja: audiomuzofans.pl