MUZYKA KLASYCZNA NA WYCIĄGNIECIE RĘKI- vinylspot.pl

 
 ..
Vinylspot istnieje na rynku od 2007 roku, więc w tym roku obchodzi dziesięciolecie.
 ..
“O plany rozwoju vinylspot.pl zapytaliśmy Pana Wojtka Padjasa.
 ..

Kolekcja, którą mam przyjemność prowadzić, należy do jednej z większych w Polsce. Jest gromadzona od ponad 10 lat i wciąż się rozrasta.

Dotychczas vinylspot funkcjonował na allegro, ale – niestety w dziedzinie płyt winylowych wielu sprzedających przekroczyło granicę uczciwości i rzetelności. Niestety także w dziedzinie wiedzy na temat płyt, zwłaszcza z muzyką klasyczną stanowił wyspę w morzu bełkotu.
Dlatego – mimo znakomitej opinii, jaką miał na allegro (ponad 1000 pozytywnych opinii i ani jednej poniżej 5!!!) zdecydowano się otworzyć swój sklep internetowy.
Chciałbym, by vinylspot.pl był miejscem nie tylko zakupów płyt z muzyką klasyczną, ale forum wiedzy i dyskusji na temat płyt winylowych. 10 lat obecności na Allegro pokazało, że zainteresowanie płytami z muzyką klasyczną rośnie, choć oczywiście nie w takim tempie, jak zainteresowanie innymi gatunkami muzyki wydawanej na płytach winylowych.
Chciałbym, żeby to był sklep z najważniejszymi i najcenniejszymi płytami, zarówno dla doświadczonych audiofili i melomanów, jak i tych, którzy dopiero uczą się klasyki, Dlatego chętnie pomagamy w tworzeniu kolekcji.
Dzięki współpracy z Mieczysławem Stochem, największym w Polsce znawcą tłoczeń japońskich, udaje nam się pozyskiwać bardzo ciekawe płyty z tego rynku.
Dziękujemy za rozmowę i zapraszamy na vinylspot.pl/
redakcja :audiomuzofans.pl
 .