“Wolne Loty” Marka Bilińskiego już w sprzedaży.

Marek Biliński oddaje w Państwa ręce kolejne unikalne wydawnictwo – płytę winylową zawierającą album „Wolne Loty”, odświeżoną, zwracając szczególną uwagę na dynamikę, powietrze, szczegółowość i siłę ekspresji nagrania oraz dopasowaną do współczesnych HI-END-owych systemów odsłuchowych.

Miło nam poinformować o objęciu albumu “Wolne Loty” patronatem Audiomuzofans

Jako bonus w kopercie albumu znajdziecie Państwo zapisy nutowe dwóch utworów „Bulwary nad rzeką wspomnień” oraz „Szukając cienia”.

Marek Biliński
Autor zdjęć: Tomek Mąkolski

Jest to trzecia płyta winylowa w kolekcji wydawniczej Marka Bilińskiego, na którą złożą się wszystkie albumy artysty wytłoczone na winylu,  aż do koncertowego albumu, który ukaże się  jako podwójny album. 

Kolekcja zostanie zakończona wydaniem premierowego, długo oczekiwanego albumu artysty. 

Podsumowując, w ciągu najbliższych dwóch lat, ukaże się dziesięć albumów, które utworzą kolekcję wydawniczą Marka Bilińskiego.  Album “Wolne Loty” wydany na winylu, ukaże się w dwóch wersjach:

  • wersja standard – płyta winylowa w kolorze czarnym, do odtwarzania na każdym gramofonie. Cena: 60 zł;
  • wersja hi-end – ta wersja będzie limitowana, numerowana oraz będzie opatrzona autografem artysty. Ukaże się w ilości 500 sztuk. Płyta w naturalnym kolorze, bez czarnego barwnika, co powoduje obniżenie szumów własnych i zwiększa dynamikę nagrania. CENA: 85 zł.

Zakup można realizować na https://bilinski.pl/sklep/

Start PREORDERU rozpoczyna się w dniu 3.01.2020 roku. 

Albumy zamówione w trybie PREORDER zostaną wysłane do Państwa w poniedziałek 20.01.2020 roku, przesyłką poleconą, kilka dni przed oficjalną premierą sklepową, która odbędzie się w piątek 24.01.2020 roku.

Albumy będą wysyłane w kolejności zaksięgowania przelewu na koncie bankowym, a nie według daty wysłania zamówienia drogą mailową.

Patronat.

redakcja. audiomuzofans.pl