ZAPPITI ONE SE 4K HDR- DLA WYMAGAJĄCYCH

ZAPPITI ONE SE 4K HDR

Odtwarzacz plików dla wymagających

Francuska firma Zappiti, specjalizująca się w produkcji odtwarzaczy plików wideo, zaprezentowała swoje najnowsze urządzenie, odtwarzacz One SE 4K HDR.

Jest on podobny do swojego poprzednika, modelu One 4K HDR. To odtwarzacz plików wideo wyposażony w kieszeń na dysk twardy SATA HDD 3,5″. Obsługuje wszystkie istniejące formaty audio i wideo, kodeki i kontenery, w tym nowoczesne standardy, takie jak: HDMI 2.0, Ultra HD 4K, HDR oraz 4K60p, ustanawiając nowy standard dla całej branży. Zapewnia też kompatybilność ze wszystkimi popularnymi formatami wideo, jak HEVC o 10-bitowym kodowaniu, ISO Blu-ray, M2TS, MKV 4K, MVC 3D z trójwymiarowymi napisami, a także nowoczesnymi formatami kinowymi audio, jak Dolby Atmos i DTS:X. Obsługiwane są także bezstratne kodeki audio do 32 bitów i 192 kHz. Cała seria jest kompatybilna z Zappiti Media Center v4.

Nowa wersja z „SE” w symbolu jest jeszcze lepsza, co tylko potwierdza dążenie firmy do ciągłego rozwoju. Zastosowano w niej znacznie szybszy i bardziej wydajny procesor – zamiast modelu Realtek RTD1195 mamy teraz czterordzeniowy, 64-bitowy układ Realtek RTD1295 ze znacznie większą pamięcią RAM. Ważne są także zmiany dotyczące obsługiwanych formatów – teraz odtworzymy sygnał 4K 60p. Wyższą rozdzielczość – 1080p – ma także menu i napisy.

Wśród kilkudziesięciu zmian bardzo ważne są te związane z wejściami sygnału. Nowy odtwarzacz wyposażono w wejście wideo HDMI 2.0a, a także wejście audio HDMI 1.4a; wszystkie wejścia HDMI są teraz złocone. Co więcej, urządzenie wyposażono w łącze Wi-Fi 5G, co w przyszłości pozwoli na nieograniczony transfer sygnału bez potrzeby korzystania z kabla ethernetowego.

Mimo że nowy model różni się od starszego jedynie dwoma literkami w nazwie (SE), to jest to zupełnie nowa maszyna o znacznie wyższych osiągach.

Cena detaliczna 1550 zł

 

Dystrybucja w Polsce:

Audio Center Poland

Adres:  ul. Henryka Sucharskiego 49, 30-898 Kraków

Telefon: +48 508 590 213 | 12 265 02 85 | 12 265 02 86

http://www.audiocenter.pl

E-mail: audiocenter@audiocenter.pl