ODTWARZACZ MULTIMEDIALNY ZAPPITI PRO 4K HDR SERIES

ODTWARZACZ MULTIMEDIALNY ZAPPITI PRO 4K HDR SERIES

Najlepszy odtwarzacz multimedialny na świecie

Zappiti to firma oferująca źródła sygnału audio-wideo o jakości znanej z profesjonalnych studiów filmowych. Od lat jest w czołówce rewolucji technologicznej, przekładając swoje doświadczenia na język rynku konsumenckiego.

Jej najnowszym i najlepszym odtwarzaczem jest model PRO 4K HDR. To urządzenie łączące najwyższą możliwą jakość z wyjątkowym systemem archiwizacji. Odtwarza niemal wszystkie znane formaty konsumenckie, w tym większość współczesnych plików HEVC, charakteryzujących się 10-bitową głębokością kolorów (1 bilion), a także wszystkie współczesne rodzaje plików 3D, wraz z podpisami 3D. Urządzenie wyposażone zostało w solidną, aluminiową obudowę, podwójne wyjście HDMI 4K 60p, HDR, DTS:X, zasilacz o ekstremalnie niskich szumach oraz gniazdo słuchawkowe 6,35 mm.

W Zappiti PRO 4K HDR zainstalowano najnowszy, czterordzeniowy procesor Realtek RTD1295 o 64-bitowej architekturze i 2 GB pamięci RAM. Obróbką sygnału zajmuje się system Zappiti MagicPixel v2.5, oferujący wyjątkowy obraz, w tym upskaling do 4K. Urządzenie wyposażone jest w wyjście HDMI 2.0 dla sygnału wideo oraz 1.4 dla sygnału audio. Sygnał wideo można rozsyłać w systemie multiroom ZappitiShare do czterech tref, z jakością Blu-ray. Możemy na nim odtworzyć zdjęcia aż do rozdzielczości 8192 x 8192 pikseli. Odtwarzacz Zappiti oferuje dwa sloty na dyski 3,5” SATA o łącznej pojemności do 32 TB, będącej ekwiwalentem 600 płyt Blu-ray lub płyt Blu-ray 300 4K Ultra HD.

Urządzenie wyposażone jest w funkcję Direct Output. Umożliwia ona wyświetlanie obrazu w jego natywnej rozdzielczości, bez dodatkowej obróbki. Jeśli rozdzielczość lub częstotliwość sygnału nie pasują do żadnego standardu wideo wyświetlacza Zappiti Magic Pixel automatycznie dopasuje sygnał do najbliższej rozdzielczości i częstotliwości. Dzięki tej funkcji obraz uzyskiwany z plików Blu-ray ISO i SD zostanie znacząco poprawiony. Funkcja ta będzie przydatna przede wszystkim tam, gdzie używane są projektory 4K firm Sony, JVC i Epson, oparte na dedykowanych skalerach, takich jak Lumagen Radiance. 

Cena detaliczna 3500 zł brutto

Dystrybucja w Polsce:

Audio Center Poland

Adres:  ul. Henryka Sucharskiego 49, 30-898 Kraków

Telefon: +48 508 590 213 | 12 265 02 85 | 12 265 02 86

http://www.audiocenter.pl

E-mail: audiocenter@audiocenter.pl