20.000 – to brzmi dumnie. AudioMuzoFans

20.000 – to brzmi dumnie. AudioMuzoFans

W tym roku (2020) grupa AudioMuzoFans doczekała się 20.000 członków. Postanowiliśmy uczcić to nietuzinkowe wydarzenie, przygotowując konkursy i ciekawe wydarzenia.

Pierwsza administracja grupy AMF od lewej Bartłomiej Plutecki (pierwszy administrator) , Grzegorz Duda, Janusz Sowiński(założyciel grupy) i Paweł Nowak

Kilka słów o grupie AudioMuzoFans. Powstała ona 24 kwietnia 2016 r. Założył ją Janusz Sowiński. Była to odpowiedź na brak merytorycznej grupy o szerokim spectrum zainteresowań audio – muzycznych. Celem grupy jest propagowanie wiedzy o hi-fi i high end audio oraz szerokopojęty rozwój muzyczny, a nad wysokim poziomem merytorycznym czuwa administracja, której dziękujemy za zaangażowanie i wkład w rozwój naszego społeczeństwa.

Zapraszamy do Grupy AUDIOMUZOFANS

Grupa rozwijała się dość szybko, czego następstwem było powstanie fanpage audiomuzofans.pl i w niedługim czasie portalu/strony o tej samej nazwie https://audiomuzofans.pl/.

Portal pozwolił na dalszy rozwój AMF poprzez nawiązanie współpracy z największymi firmami na polskim rynku.

Godne uwagi jest też zaangażowanie Portalu i grupy AMF w największe imprezy audio – takie jak Audio Video Show w Warszawie, Pradze i Monachium oraz wiele mniejszych imprez Audio.

Audio Video Show w Polsce
Audio Video Show w Czechach

Istotną częścią naszej pasji jest muzyka, a ta najlepiej brzmi na żywo i dlatego wspieramy także festiwale muzyczne, największe z nich to Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit i Summer Fog Festival.

W 2017 po raz pierwszy odbyło się spotkanie członków grupy, dość skromne, ponieważ w domu założyciela. Następne spotkania były już bardziej huczne – współpraca nawiązana z Międzynarodowym Festiwalem Producentów Muzycznych Soundedit umożliwiła w ramach wydarzeń współtowarzyszących Festiwalowi zorganizować w hotelu Hilton spotkanie grupy, na którym odbyły się szkolenia, prezentacje sprzętu audio oraz ciekawe spotkania z muzykami i dziennikarzami muzycznymi.

II Spotkanie grupy AudioMuzoFans w ramach Soundedit (Janusz Sowiński i red. Piotr Metz)

W 2020 r. pandemia niestety zablokowała organizację kolejnego dużego spotkania, ale w to miejsce powstał cykl mniejszych spotkań pt. „Rozmowy o Audio”, którego gośćmi są osobowości z kręgów audio oraz w bliźniaczym cyklu „Rozmowy o Muzyce” – muzycy.

I teraz wisienka na torcie – obchody święta 20.000 członka grupy uczcimy dużą ilości konkursów i spotkań dla członków grupy. Zapraszamy do zabawy.

Dziękujemy za udział w grupie wszystkim członkom AudioMuzoFans to wy ją tworzycie.

Zapraszajcie do grupy swoich znajomych Audio-Muzo -niech zabaw trwa.

Janusz Sowiński