“AUDIOFILSKIE CZWARTKI AudioMuzoFans” 24 Listopada

Cykliczne spotkania naszego portalu i grupy pt. “AUDIOFILSKIE CZWARTKI AudioMuzoFans

CZWARTEK, 24 LISTOPADA 2022 O 17:00

Alembik Whisky Club

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 150/152, Łódź, Poland

Tym razem będziemy gościć firmę “Delta Audio“, która zaprezentuje kompletny zestaw włoskiej firmy Gold Note prezentację poprowadzi Maciej Grabałowski praktykujący Audiofil, od 28 lat właściciel firmy Delta-audio, był też prezesem Stowarzyszenia Jazzowego w Częstochowie .

Dodatkowo nasze spotkanie zaszczyci znany muzyk Jazzowy Piotr Schmidt, który opowie o swojej twórczości oraz zaprezentuje najnowsze płyty wydawnictwa SJRecords.

Piotr Schmidt

Trębacz jazzowy, producent muzyczny, wydawca, lider zespołów, wykładowca na AM w Katowicach oraz na Instytucie Jazzu w PWSZ w Nysie. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, na której w czerwcu 2016 roku uzyskał tytuł doktora w dziedzinie sztuk muzycznych. Piotr Schmidt jest stypendystą University of Louisville, Kentucky, USA 2006, ponadto w okresie debiutanckim w latach 2006 – 2010 zdobył wiele indywidualnych i zespołowych nagród, wyróżnień i Grand Prix. Piotr Schmidt ma na koncie jedenaście autorskich płyt oraz od siedmiu lat uważany jest przez czytelników Jazz Forum za jednego z czterech najlepszych trębaczy jazzowych w Polsce. Piotr Schmidt grał na większości najbardziej liczących się festiwali jazzowych w Polsce i wielu w Europie. Współpracował lub współpracuje z największymi nazwiskami polskiego jazzu, a także artystami zagranicznymi.

Do podejrzenia na Facebook:

https://www.facebook.com/events/

ZAPRASZAMY !!!

Chcecie porozmawiać o audio i muzyce ?

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOK

AudioMuzoFans