DAGADANA „Meridian 68” – jak zagrał test-press ?

Dagadana to zespół łączący kilka gatunków muzycznych folk, jazz, oraz muzykę elektroniczną.

O zespole przeczytaj tu http://www.dagadana.pl/

Na 15- lecie zespołu została wydana płyta „Meridian 68”, która łączy w sobie odświeżone interpretacje ponadczasowych utworów muzyki ludowej. Płyta ta została zrealizowana w studiu Pauler Acoustics i przygotowana dla szerokiego grona odbiorców lubiących brzmienie muzyki ludowej w nowej aranżacji.

Studio “Pauler Acoustic professional audio” zadbało o iście “audiofilski mastering” – słuchacz dostaje tutaj dawkę wręcz nieograniczonej przestrzeni z dokładnym przekazem materiału muzycznego i znakomitym tłoczeniem, które umiejscawiają to wydawnictwo wśród najlepiej wydanych płyt tego roku.

Materiał muzyczny został tak nagrany, aby pokazać nam walory wokalu, a muzycy i odpowiedni mastering pozwala nam odkrywać od nowa muzykę ludową całkiem zgrabnie połączoną z muzyką elektroniczną i jazzem. Kolejnym powodem, aby zwrócić na tą płytę uwagę jest zadbanie o szczegóły, które poprawiają odbiór materiału muzycznego to profesjonalne tłoczenie, o które zadbała tłocznia Polviny: dostajemy dwie płyty 180-gramowe LP 45 rpm, wytłoczone na czarnym winylu z materiału 100% virgin granulate.

Dlatego, że odsłuchujemy materiał muzyczny z test pressu, to nie jesteśmy w stanie ocenić oprawy graficznej i pudełka, ale jak zapewnia wydawca i materiały graficzne, które dostaliśmy w formie zdjęciowej, pozwalają nam uwierzyć w zapewnienia wydawcy o wysokim poziomie opakowania.

Jak jesteś zainteresowany zakupem to zamów tu  >>> https://records.polvinyl.pl