Denon DRA-900H łączy 110-letnie dziedzictwo hi-fi z obrazem 8K

Pierwszy stereofoniczny amplituner 8K marki Denon łączy audiofilskie dziedzictwo z funkcjonalnością streamingu muzyki

Denon DRA-900H łączy ponad 110-letnie dziedzictwo hi-fi z oszałamiającym obrazem 8K, a także oferuje platformę streamingową HEOS multi-room, wyrafinowany dźwięk Hi-Res oraz wszechstronną łączność.

Denon, światowy lider w produkcji komponentów rozrywki domowej, przedstawia swój pierwszy sieciowy amplituner stereo z niezrównaną jakością obrazu 8K, wysokiej jakości dźwiękiem Hi-Res i pełną funkcjonalnością platformy HEOS® Built-in – Denon DRA-900H.

Nowoczesna odsłona klasycznego systemu stereo, DRA-900H rozszerza przełomowy DRA-800H o najnowszą technologię HDMI. Zdolny do bezproblemowo stworzenia centrum każdego dwukanałowego systemu domowej rozrywki dla entuzjastów muzyki, nowy amplituner stanowi doskonałe połączenie precyzyjnego dźwięku Denon z niesamowitym kinowym obrazem.

Równie piękny wizualnie, jak intuicyjny w użytkowaniu, DRA-900H wypełnia lukę pomiędzy klasycznymi systemami hi-fi, z których słynie Denon, a nieograniczonymi możliwościami nowoczesnych technologii audio-video. Udowadniając, że dźwięk stereo nie musi stanowić kompromisu, DRA-900H może zaspokoić wiele różnorodnych potrzeb audio, oferując użytkownikom:

  • Znakomity dźwięk w połączeniu z obrazem 8K z 2.2-kanałowego amplitunera AV. Dzięki wysokoprądowym wzmacniaczom o mocy do 145W na kanał podłączone głośniki stereo dostarczają szczegółowe, precyzyjne obrazowanie i imponujący dźwięk zarówno w przypadku muzyki, jak i filmów. Aby zapewnić nieskazitelną jakość obrazu i płynną rozgrywkę bez opóźnień, trzy z sześciu wejść HDMI oraz jedno wyjście są dedykowane do obsługi wideo 8K i oferują łączność eARC, co ułatwia podłączenie telewizora.
  • Zaprojektowany przez ekspertów, aby ułatwić słuchanie na swój sposób, z możliwością podłączenia do dwóch par głośników z przełączaniem A/B, odtwarzaniem równoległym lub połączeniem bi-wiring oraz dwoma wyjściami subwoofera w celu reprodukcji doskonale zbalansowanego basu w całym pomieszczeniu. Oprócz szerokiej gamy zaawansowanych wejść HDMI, wejścia CD, Phono, USB, Bluetooth, DAB+/FM, HEOS Music i TV Audio oznaczają, że możesz cieszyć się muzyką, filmami lub ścieżkami dźwiękowymi z gier, jak chcesz i kiedy chcesz.
  • Strumieniowe odtwarzanie muzyki w wysokiej rozdzielczości w całym domu przy użyciu technologii HEOS® Built-in. DRA-900H może przesyłać bezprzewodowo muzykę z najpopularniejszych serwisów streamingowych online, w tym Spotify®, Amazon Music HD, Tidal i wielu innych, do kompatybilnych komponentów HEOS, takich jak inteligentne głośniki HEOS.

Dzięki obsłudze plików ALAC, FLAC i WAV do 192 kHz/24 bit, a także plików DSD 2.8/5.6 MHz możesz cieszyć się doskonałą wiernością i odkrywać nowe szczegóły w swoich ulubionych ścieżkach audio w wysokiej rozdzielczości, niezależnie od tego, czy odtwarzasz muzykę bezprzewodowo przez Wi-Fi, Bluetooth i Apple® AirPlay 2 lub przez port USB amplitunera AV.

DRA-900H będzie dostępny w sprzedaży we wrześniu 2023 roku w cenie 4 299zł. Więcej informacji na temat najnowszych dodatków do gamy amplitunerów AV firmy Denon można znaleźć na stronie www.denon.com.