Duże i małe – Cambridge Audio wprowadza AXN10 i MXN10

Duże i małe – Cambridge Audio wprowadza do sprzedaży nowe rozwiązania związane ze streamingiem Odtwarzacze sieciowe AXN10 i MXN10 dołączają do uznanej rodziny urządzeń streamingowych Cambridge Audio StreamMagic, oferując wyjątkową wartość i nową obudowę.

Kochająca muzykę brytyjska marka, Cambridge Audio, wprowadziła na rynek AXN10 i MXN10, dwa nowe odtwarzacze sieciowe, w nowych rejonach cenowych i o nowych rozwiązaniach konstrukcyjnych do słynnej linii StreamMagic.

Od radia internetowego, przez usługi strumieniowego przesyłania muzyki, aż po Twoją własną cyfrową kolekcję muzyki, nowe dedykowane odtwarzacze serwują wszystko w dobrym stylu, oferując również prostą obsługę za pomocą aplikacji StreamMagic.

Pełnowymiarowy AXN10 w limitowanej edycji dołącza do otwierającej naszą ofertę serii AX produktów, dodając do niej opcję strumieniowego przesyłania muzyki. Nowe urządzenia pomyślane zostały jako uzupełnienie oferty wzmacniaczy zintegrowanych, odtwarzaczy CD i tunerów z serii AX.

MXN10 oferuje te same funkcje w bardziej kompaktowej obudowie, dzięki czemu będzie dyskretnym i łatwym sposobem na dodanie strumieniowania do dowolnego systemu muzycznego – pozwoli również na unowocześnienie zestawu vintage.

Obydwa odtwarzacze oferują niewiarygodną jakość w swojej cenie, korzystając kosztownych i stałych inwestycji firmy Cambridge Audio w badania i rozwój technologii przesyłania strumieniowego, które zaowocowały wieloma nagradzanymi produktami, w tym odtwarzaczem sieciowym CXN V2 i systemami all-in-one Evo.

„W Cambridge Audio wierzymy w oferowanie naszym słuchaczom wyboru; ważne jest, aby oferować różnorodne trasy do muzyki, którą kochasz. Cieszymy się, że możemy rozszerzyć rodzinę StreamMagic o jeszcze większą liczbę słuchaczy na całym świecie” — mówi dyrektor generalny Cambridge Audio, Stuart George.

Cambridge Audio AXN10 będzie dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 2990 zł , MXN10 będzie dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 2490 zł.

O Cambridge Audio

Firma Cambridge Audio, z siedzibą w sercu Londynu, od momentu powstania w 1968 roku dążyła do jednego prostego celu: projektować sprzęt audio, który wiernie tworzy czysty i naturalny dźwięk zgodnie z zamierzeniami artysty, bez dodawanego i ujmowania niczego. Firma Cambridge Audio dąży do wzbogacania życia dzięki wyjątkowemu dźwiękowi, udostępniając światowej klasy dźwięk wszystkim, bez względu na sposób słuchania i budżet. Od kultowego wzmacniacza P40 po wielokrotnie nagradzany system muzyczny typu „all-in-one” Evo i uznane na całym świecie prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Melomania, firma Cambridge Audio projektuje każdy produkt od podstaw, aby zapewnić najczystszą i najwierniejszą reprodukcję Twojej muzyki. Jako miłośnik muzyki na to zasługujesz. Nasze wielokrotnie nagradzane portfolio obejmuje słuchawki, lifestylowe audio i hi-fi klasy premium.

Odwiedź: www.cambridgeaudio.com

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

Audio Center Poland

Adres:  ul. Henryka Sucharskiego 49, 30-898 Kraków

Telefon: +48 508 590 213 | 12 265 02 85 | 12 265 02 86

http://www.audiocenter.pl

E-mail: audiocenter@audiocenter.pl

Redakcja: audiomuzofans.pl

J.S.