English Electric EE1- Wysokiej klasy izolator szumów LAN

English Electric EE1

Wysokiej klasy izolator szumów LAN

Brytyjska firma English Eectric to marka należąca do firmy Chord Company. Specjalizuje się ona w produktach poprawiających dźwięk i obraz w systemach streamingowych. Jej najnowszym produktem jest EE! – filtr szumów sieci LAN, do którego wpinamy kable sieciowe.

Izolator szumów sieciowych EE1 został zaprojektowany tak, aby umieścić go dyskretnie pomiędzy kablami Ethernet w systemie audio/wideo służącym do odtwarzania strumieniowego. Filtr radykalnie zmniejsza szumy, jednocześnie umożliwiając niezakłócony przepływ sygnałów cyfrowych.

Sygnały cyfrowe są wystarczająco mocne, ale często towarzyszy im szum, przenoszony z urządzeń sieci domowej. W EE1, podobnie jak w EE 8Switch i 16Switch, kontynuujemy wysiłki mające na celu zapobieganie wpływowi szumów na sygnały muzyczne i na obraz pogarszające jakość systemu.

Cechy szczególne:

  • Własne zasilanie – zamienia szumy w ciepło
  • Dobrane filtrowanie redukuje szkodliwy szum sieciowy
  • Izolacja galwaniczna blokuje szumy o niskiej częstotliwości, redukuje szumy o wysokiej częstotliwości, ale utrzymuje wysoką jakość danych
  • Dyskretny i łatwy w instalacji
  • Jednoczesne zastosowanie wielu EE1 w tym samym systemie zapewnia dalszą poprawę dźwięku

EE1 ma postać niewielkiego prostopadłościanu, który w niewidoczny sposób umieszczamy między kablami LAN i o którym można zapomnieć. Oczywiści jeśli to będzie możliwe – poprawa dźwięku i obrazu jest z nim tak oczywista, że będzie to naprawdę trudne. Zapraszamy do wypróbowania EE1 we własnym systemie. Jesteśmy pewni, że w większości pozostanie on na zawsze a z czasem dołączą do niego kolejne EE1 tworząc niezawodny system filtracji.

Cena detaliczna 1490 zl brutto

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

Audio Center Poland

Adres:  ul. Henryka Sucharskiego 49, 30-898 Kraków

Telefon: +48 508 590 213 | 12 265 02 85 | 12 265 02 86

http://www.audiocenter.pl

E-mail: audiocenter@audiocenter.pl

redakcja: audiomuzofans.pl