Focal Bathys – słuchawki Hi-Fi z Bluetooth® i ANC.

Focal prezentuje swoje pierwsze w historii słuchawki Hi-Fi z Bluetooth® i ANC. Model: Bathys.

Focal prezentuje model Bathys, swoje pierwsze bezprzewodowe słuchawki z aktywną redukcją szumów. Korzystając z doświadczenia marki w zakresie tworzenia doskonałej jakości dźwięku oraz genialnych słuchawek high-end, Bathys zapewnia czysty dźwięk hi-fi, poprzez nowoczesną łączność Bluetooth® 5.1 lub połączenie przewodowe dzięki trybowi USB-DAC. Słuchawki mogą pochwalić się uznanymi przetwornikami Focal wykonanymi we Francji, wysokowydajną technologią redukcji szumów, ponad 30 godzinami pracy na baterii, wysokiej jakości materiałami i wieloma atrakcyjnymi funkcjami. Bathys to obowiązkowe słuchawki Bluetooth® dla wszystkich podróżujących.
Słuchawki stworzone zostały dla wymagających i dynamicznych osób, które ponad wszystko cenią sobie komfort i najwyższą jakość. Każdy element tych słuchawek, dba o to, aby chętnie po nie sięgać – w każdym możliwym momencie – w podróży, codziennym zgiełku czy podczas pracy. Dostarczana przez nie jakość wywołuje poczucie wyjątkowości.
Focal Bathys oferują szczegółowe, precyzyjne i dynamiczne brzmienie, dźwięk o wysokiej wierności odtworzenia, odpowiedzialny za reputację marki Focala od ponad 40 lat. Zarówno we Francji, jak i na całym świecie.

Skrywają dwa tryby redukcji szumów, aby całkowicie zanurzyć się w muzyce: tryb “Silent” zoptymalizowany dla podróży z wysokim poziomem hałasu w tle (samoloty, pociągi itp.) oraz tryb “Soft”, który pomaga w skupieniu się w domu, w biurze itp. Posiada również tryb “Transparentność”, który pozwala słyszeć dźwięki wokół siebie w razie potrzeby. Focal Bathys wyposażone zostały w asystentów głosowych: Google Asistant oraz Amazon Alexa. Posiadają również korektor dźwięku, dzięki któremu,
dopasujesz dźwięk do swoich potrzeb. Asystenci głosowi, korektor dźwięku oraz inne ustawienia są dostępne w dedykowanej aplikacji opracowanej przez Focal


Słuchawki kompatybilne są z kodekami SBC, AAC, Apt-X™ i Apt-X™ Adaptive. Bathys zapewniają bogaty wybór trybów łączności (Bluetooth®, Jack, USB). Posiadają również technologię Clear Voice
Capture zapewniającą krystalicznie czyste rozmowy telefoniczne, technologię bazującą na 8 wbudowanych w słuchawki mikrofonach.
Bateria – Focal Bathys oferują ponad 30 godzin użytkowania, a funkcja szybkiego ładowania zapewnia 5 dodatkowych godzin słuchania przy ładowaniu przez 15 minut. W komplecie ze słuchawkami znajdują się dwa kable (1,2m) 3,5mm Jack-Jack i (1,2m) USB-C®.

PRZETWORNIKI WYPRODUKOWANE WE FRANCJI


Produkowane w Saint-Étienne w pracowniach Focal, przetworniki w słuchawkach Bathys korzystają z ogromnego doświadczenia marki, która stale wprowadza innowacje w celu ulepszenia swoich produktów, zapewniając idealne rozwiązanie niezależnie od tego, jak i czego chcesz słuchać.
Dzięki aluminiowo-magnezowej kopułce, przetworniki w słuchawkach Bathys zapewniają głęboki bas, miękkie tony wysokie i wyraźne tony średnie, co daje niezwykle precyzyjny dźwięk. Zintegrowany tryb USB-DAC oferuje rozdzielczość do 24 bitów / 192kHz dla jeszcze bardziej imponującej wydajności.


WYRAFINOWANA ESTETYKA
Konstrukcja modelu Bathys to kontynuacja sprawdzonych rozwiązań, znanych z innych słuchawek Focal. Te ergonomiczne słuchawki łączą wyrafinowane materiały, takie jak magnez, prawdziwą skórę i aluminium. Skutkuje to wyjątkowym komfortem dla każdego kształtu głowy. Maskownice nauszników nawiązują do charakterystycznego wzoru słuchawek Focal, z niezwykle estetycznymi i uniwersalnymi zaokrągleniami. W centralnej części nauszników znajduje się podświetlane logo marki Focal, które można aktywować, aby uzyskać elegancki efekt wizualny.
Kolejną cechą wyróżniającą Bathys jest elegancki i ponadczasowy kolor Black Silver. Zaprojektowane zostały tak, aby cechowała je lekkość, kompaktowość i doskonała trwałość. Są idealnym towarzyszem podróży. Do słuchawek dołączony jest starannie wykończony futerał.


Dostępność: Październik 2022 r.
Sugerowana cena detaliczna: 3799 zł

FNCE S.A.
ul. Kurantów 3402-873 Warszawa www.fnce.eu