Focal – dwa nowe zestawy słuchawek Hadenys i Azurys

Focal prezentuje dwa nowe zestawy słuchawek otwartych i zamkniętych: Hadenys i Azurys

Focal wprowadza na rynek Hadenys i Azurys, słuchawki otwarte i zamknięte, dzięki którym czystość dźwięku wysokiej jakości jest dostępna dla jak największej liczby osób. Te pasywne słuchawki, stworzone w oparciu o wyjątkową wiedzę francuskiej marki w zakresie dźwięku i wyprodukowane we Francji, łączą opatentowane technologie przetworników głośnikowych, komfort i efektowną estetykę, aby zapewnić rewelacyjne wrażenia słuchowe w domu lub w podróży.

HADENYS, OTWARTE SŁUCHAWKI DLA DOMU.

Te pasywne słuchawki o otwartej konstrukcji są przeznaczone do użytku domowego. Definiują na nowo jakość dźwięku, uchwycając każdy niuans muzyczny z wielkim bogactwem. Zainspirowane epoką Hadean, w której po raz pierwszy uformowała się Ziemia, ich brązowy kolor przywołuje powrót do źródła, nadając słuchawkom organiczny, ponadczasowy styl. Do tego dochodzą opatentowane technologie Focal i silne kody projektowe, jeden ze znaków rozpoznawczych marki: maskownice o strukturze plastra miodu, prawdziwa skóra i oddychający tkany pałąk i jarzmo dla jeszcze większego komfortu i lekkości. Dzięki Hadenys słuchając w domu oferują dźwięk precyzyjny i dynamiczny a także przyjemny.

AZURYS, ZAMKNIĘTE SŁUCHAWKI DO WIELU ZASTOSOWAŃ

Pasywne słuchawki Azurys mają zamkniętą architekturę, dzięki czemu nadają się do użytku w domu lub w podróży. Są skierowane do wszystkich entuzjastów i miłośników muzyki, którzy chcą cieszyć się dźwiękiem Focal za pośrednictwem przystępnego produktu. Charakteryzują się tym samym wzornictwem i tymi samymi materiałami premium, co Hadenys – prawdziwą skórą, tkaniną, aluminium, magnezem itp. – Azurys wyróżnia się unikalnym niebieskawym odcieniem, inspirowanym azurytem, półszlachetnym kamieniem o wielu zaletach. Odcień ten nadaje słuchawkom wyjątkowy, hipnotyzujący efekt, podkreślając ich atrakcyjną estetykę.

EKSKLUZYWNE PRZETWORNIKI GŁOŚNIKOWE

Słuchawki Hadenys i Azurys są wyposażone w przetworniki głośnikowe, które zostały zaprojektowane i wykonane we Francji w pracowniach Focal w Saint-Étienne. Te przetworniki głośnikowe są takie same jak te, które można znaleźć w słuchawkach Bathys, które zostały wprowadzone na rynek w październiku 2022 roku jako pierwsze bezprzewodowe słuchawki marki z aktywną technologią redukcji hałasu. Słuchawki Bathys zdobyły uznanie na całym świecie za ich wyjątkowe wykonanie i jakość. Przetworniki głośnikowe 15/8” (40 mm) z aluminiowo-magnezową kopułką w kształcie litery »M« zostały idealnie dopasowane do tych pasywnych słuchawek i zapewniają szczegółowy, ciepły i dynamiczny dźwięk o wysokiej wierności. Dbając o każdy szczegół, Focal dostarcza każdy zestaw słuchawek z dopasowanym kolorystycznie futerałem i niezbędnymi kablami.

Produkt dostępny: Czerwiec 2024 r.

Zalecane ceny detaliczne .

Hadenys: 3 199 zł

Azurys: 2 399 zł

FNCE S.A.
ul. Kurantów 3402-873 Warszawa www.fnce.eu