iFi Audio Go Bar Kensei – oficjalna premiera

Fi Audio to brytyjska firma założona w 2012 roku, znana z wysokiej jakości przetworników cyfrowo-analogowych (DAC) i wzmacniaczy słuchawkowych. Ich mobilne rozwiązania umożliwiają poprawę jakości dźwięku na urządzeniach przenośnych. Firma wyróżnia się innowacyjnym podejściem do projektowania, wykorzystując komplet najnowszych technologii i lata doświadczenia. Swoją sławę zawdzięczają produktom, które zapewniają wysoką jakość wykonania i świetne brzmienie, a to wszystko w bardzo dobrych cenach.

Najnowszy GO bar przypomina legendarny miecz starannie wykuty dla Kensei.

Uosabiając oddanie mistrza szermierki, producent skupił się na klarowności, równowadze i wyrafinowaniu, aby zapewnić doświadczenie, które przecina hałas codziennego życia i ujawnia prawdziwą esencję muzyki. Tak jak każdy Kensei potrzebuje idealnego ostrza, tak każdy audiofil zasługuje na świetny DAC.

Odzwierciedlając tę filozofię w każdym ze swoich komponentów, GO bar Kensei to pierwszy na świecie ultraprzenośny przetwornik cyfrowo-analogowy wyposażony w renomowaną technologię K2HD. Inżynierowie dźwięku JVC skrupulatnie porównali wiele oryginalnych masterów z sub-masterami ze słuchu, czerpiąc ze swojej rozległej wiedzy i rzemiosła, aby dodać harmoniczne utracone podczas digitalizacji; przywracając muzykę do stanu znanego z oryginalnego wzorca.

Lata pracy, kunszt i niestrudzone dążenie do doskonałości pozwoliły brytyjskiego producentowi na dostarczenie iFi GO bar — sprzętu, który jest godny każdego Kensei.

Odkryj to, co zostało utracone

K2HD to najnowsza technologia, w której przoduje brytyjski producent. iFi GO bar to pierwszy na świecie ultraprzenośny przetwornik cyfrowo-analogowy, który został w nią wyposażony.

Pozwala ona na korygowanie kształtów fal i generowanie harmonicznych. K2HD przywraca dane utracone podczas digitalizacji, przybliżając dźwięk bliżej jego analogowej wersji.

Pomimo nieskazitelnej czystości, nagrania cyfrowe czasami wydają się czasami emocjonalnie płaskie i pozbawione życia. Inżynierowie z prestiżowego Victor Studio, zaniepokojeni dostrzegalnym brakiem emocji między ich oryginalnymi, analogowymi wydaniami a cyfrowymi sub-masterami, rozpoczęli poszukiwania rozwiązania. Skrupulatnie porównywali oni analogowe nagrania z wydaniami cyfrowymi, polegając na swojej olbrzymiej wiedzy i słuchu.

Ich rozwiązanie: Technologia K2.

Proces K2 ponownie wprowadza bogate, naturalne zniekształcenia harmoniczne do sterylnego dźwięku cyfrowego, dodając organiczność i naturalność niespotykaną nigdzie indziej. Przetwarzanie w technologii K2 ożywia nagranie, wpuszczając w nie życie. Najnowsza wersja technologii K2 jest znana jako K2HD. Podczas masteringu do specyfikacji CD, wszystkie dane powyżej 22 kHz są odcinane, a rozdzielczość jest zmniejszana 256-krotnie.

Nie ogranicza się to jedynie do płyt CD — cała biblioteka Spotify jest skompresowana do 44,1 kHz/16 bitów. K2HD odzyskuje utracone dane w procesie kompresji. To zaawansowane przetwarzanie skaluje plik do 192 kHz / 24 bity i stosuje ręcznie wybrane parametry K2 do korekcji kształtu fali — która przetwarza domenę czasu, a nie domenę częstotliwości. Dzięki zaawansowanemu rozszerzeniu zakresu wysokich częstotliwości i rozszerzeniu sygnału minutowego (bitowego), K2HD przywraca naturalne zniekształcenia harmoniczne i dźwięki powyżej 22 kHz, co zapewnia jakość dźwięku zbliżoną do oryginalnego wzorca.

Nowe materiały

Najnowszy iFi GO bar Kensei został wykonany z użyciem japońskiej stali nierdzewnej dla maksymalnej sztywności i wytrzymałości całej konstrukcji. Na froncie znajduje się logo Kensei, a z tyłu znajdziecie odświeżone ułożenie diod LED. Całość prezentuje się świetnie i mimo niewielkiej konstrukcji potrafi zwrócić na siebie uwagę.

Kensei nie odmienia jednak GO bar tylko od zewnątrz. W środku znajdziemy nowy układ zasilania oraz nowy, jeszcze dokładniejszy zegar femtosekundowy. Wszystko dla jak najlepszej jakości brzmienia. Zasługujesz na nią.

Dopasuj brzmienie do siebie

iFi Audio GO bar Kensei jest wyposażone w funkcje XBass+ oraz XSpace, czyli technologie działające w domenie analogowej, gdzie pierwsza dodaje dół pasma, a druga zwiększa poczucie przestrzenności. Znajdziecie tu również cztery filtry cyfrowe, w tym Bit-Perfect, które zapewnia najbardziej naturalne tony, GTO, które przywraca wewnętrzną rozdzielczość i ciało brzmienia. Minimum Phase odpowiada za żywsze brzmienie, jest pomiędzy Bit-Perfect, a Standard, który z kolei ma świetną dynamikę i kontrolowaną górę.

Specyfikacja

 • Wejście cyfrowe: USB-C
 • Wspierane formaty:
  • PCM do 384 kHz
  • DSD do 256 (12.3MHz)
  • MQA: Pełne dekodowanie
 • DAC: Bit-Perfect DSD & DXD DAC Cirrus Logic
 • Wyjścia słuchawkowe: Zbalansowane (BAL) 4.4 mm i S-Balanced (kompatybilne z Single-Ended) 3.5 mm
 • Moc wyjściowa:
  • 475mW @32 Ohm; 7.2V @600 Ohm (BAL)
  • 300mW @32 Ohm; 3.8V @600 Ohm (S-Balanced)
 • Impedancja wyjściowa: ≤1 Ohm (≤3.6 Ohm z iEMatch)
 • SNR: 132dB(A) (BAL) / 121dB(A) (S-Balanced)
 • DNR: 108dB(A) (BAL) / 109dB(A) (S-Balanced)
 • THD+N:
  • ≤0.0025% (Zbalansowane @600 Ohm 2V) @ (20-20KHz)
  • ≤0.009% (S-Balanced @16 Ohm 1.27V) @ (20-20KHz)
 • Pasmo przenoszenia: 20Hz – 70kHz (-3dB)
 • Pobór prądu: <4W max.
 • Wymiary: 65 x 22 x 13.2 mm
 • Waga: 65.5g

Kensei pozwala się wyróżnić

Porównując iFi GO bar Kensei do pozostałych wersji, znajdziemy tu obudowę ze stali nierdzewnej, technologię K2HD, ulepszony zegar z ultraniskim jitterem, ulepszone zasilanie, a także wyjątkowe, drewniane opakowanie. Sprzęt już w najbliższych dniach będzie dostępny w naszym salonie, zapraszamy do kontaktu i umawiania się na odsłuchy.

iFi Audio Go Bar Kensei dostępny jest w sugerowanej cenie 1999 zł.

Dystrybucja w Polsce:
21Distribution
Pabianice, Reymonta 12
www.21Distribution.pl

www.ifiaudio.pl