NEWS: Integra – AMPLITUNERY DO KINA DOMOWEGO

NAJLEPSZE NA ŚWIECIE AMPLITUNERY DO KINA DOMOWEGO

Integra zapewnia najwyższą wydajność i zaawansowane funkcje techniczne, aby zmaksymalizować zarówno wrażenia kina domowego, jak i integracji.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż firma Konsbud-hifi poszerza swoja ofertę handlową o markę Integra.

Na początek zostaną wprowadzone do sprzedaży 3 nowe modele wysokiej jakości Amplitunerów AV.

Pod koniec stycznia powinny trafić do specjalistycznych salonów AV.

Opis produktów:

https://konsbud-hifi.com.pl/pl/searchquery/drx/1/phot/5?url=drx

O firmie Integra:

Integra jest synonimem wysokiej jakości od 1969 roku, kiedy to nazwa identyfikowała wiodące w branży flagowe wzmacniacze. Trzydzieści lat później, w 1999 roku, Integra została uruchomiona jako samodzielna marka dedykowana wschodzącym rynkom instalacji domowych, oferująca szereg rozwiązań, na których dealerzy i instalatorzy mogliby oprzeć swoją reputację.

Ze względu na nasze bliskie relacje z tymi profesjonalistami, oferta Integra nadal ewoluuje organicznie wraz z potrzebami szybko zmieniającego się rynku, jednocześnie przekraczając wysokie oczekiwania naszych klientów.

Jednocześnie jesteśmy liderem w branży, pokazując, w jaki sposób najnowocześniejsze technologie mogą w namacalny sposób poprawić styl życia. Wspieramy innowacje i wspieramy je szybkim i niezawodnym wsparciem. Ta filozofia sprawiła, że Integra stała się dominującym graczem w szytych na miarę rozwiązaniach rozrywki domowej.

Przyczyny sukcesu Integry wykraczają poza ciągłe badania i rozwój oraz relacje utworzone z profesjonalistami, którzy integrują nasze komponenty w nowoczesnych domach, oraz z ludźmi, którzy ich używają.

Reputacja Integry idzie w parze z każdym produktem, który wytwarzamy w naszym zakładzie. Każdy komponent jest wyczerpująco testowany, aby mieć pewność, że zaufanie, jakim nasi klienci obdarzają Integrę, zostanie nagrodzone.

Właściciele Integry rozumieją, co tak naprawdę oznacza nasza nazwa: pasja bez kompromisów. Nasi inżynierowie kochają muzykę i film. Zawsze szukają nowych sposobów podzielenia się tą obsesją, łącząc z trudem zdobyte doświadczenie z know-how naszych partnerów branżowych, dzięki czemu entuzjaści muzyki i filmu mogą cieszyć się doskonałą rozrywką.

Jest rzeczą oczywistą, że Integra odtwarza źródło audio i wideo bez strat, wiernie pod każdym względem oryginałowi i przepełniona emocjami zamierzonymi przez muzyków i reżyserów.

Każda część, każdy obwód, każdy szczegół został zmierzony zgodnie ze standardami Integra. Jeśli to nie przejdzie pomyślnie, budujemy własne. Starannie opracowujemy komponenty Integry, aby zapewnić, że bez względu na to, jak mocno są napędzane, bez wysiłku przekraczają oczekiwania. Podstawową wartość wszystkich produktów Integra można zwięźle podsumować jako „przebudowany”.

Liczne połączenia w różnych interfejsach ułatwiają integrację z nowymi i istniejącymi systemami sterowania. Początkowa konfiguracja jest usprawniona, a codzienna obsługa uproszczona, co zapewnia bardziej satysfakcjonujące ogólne wrażenia.

Inne marki mogą zapewniać przyzwoite parametry dźwiękowe, ale niewiele z nich może dorównać naszemu całościowemu, kompleksowemu podejściu do projektowania lub naszemu wieloletniemu doświadczeniu rynkowemu, które zapewnia nie tylko doskonałą rozrywkę domową, ale także sprawia, że codzienna obsługa jest przyjemnością.

Jeśli poważnie myślisz o dostarczaniu najlepszej w swojej klasie zintegrowanej rozrywki domowej, jest tylko jeden wybór, którego możesz dokonać z pewnością: Integra — zaufany przez profesjonalistów zajmujących się instalacjami domowymi, zapewniający bezproblemową i wciągającą rozrywkę wymagającym entuzjastom.