Marek Piekarczyk akustycznie – koncert w Łodzi

Marek Piekarczyk akustycznie – koncert

29 stycznia 2022, godz. 19.00/Sala Kolumnowa ŁDK

Łódzki Dom Kultury i Łódzkie Stowarzyszenie Muzyczne “Ocalić od Zapomnienia” zapraszają na koncert “Marek Piekarczyk akustycznie”. Legenda polskiego rocka wystąpi z zespołem w składzie 7 osobowym: instrumenty perkusyjne, gitara, kwartet smyczkowy.

Wydarzenie uświetni wręczenie Markowi Piekarczykowi Brązowego Medalu “Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.


Marek Piekarczyk to legenda polskiej sceny muzycznej i jeden z najważniejszych rockowych głosów naszych czasów. Artystę charakteryzują osobowość i ogromny talent. Wykonał przeszło 2600 koncertów w Polsce i wielu innych krajach, w tym spektakli rock-opery „Jesus Christ SuperStar”, w której grał główną rolę. Były wokalista zespołu TSA, wieloletni trener muzycznego show „The Voice of Poland” i „The Voice Senior” oraz współprowadzący od kilku lat audycję radiową „Rock&Roll’owa Historia Świata” w RMF FM. Jest również autorem autobiograficznej książki pt. „Zwierzenia Kontestatora”, która zebrała świetne recenzje.

Bierze udział w wielu projektach artystycznych i charytatywnych, w ramach których nagrywa i koncertuje. W programie koncertu „Marek Piekarczyk Akustycznie” znajdują się ballady rockowe, utwory autorskie i piosenki zespołu Skaldowie, Klan, Test, TSA, a także innych wykonawców w nowych aranżacjach. Marek Piekarczyk interesująco prowadzi swoje koncerty, przeplatając śpiewanie autorskimi anegdotami i komentarzami.

Informacje dodatkowe:

Bilety w cenie 80 zł w przedsprzedaży i 100 zł w dniu koncertu do nabycia w kasie ŁDK oraz https://www.bilety24.pl/koncert/728-marek-piekarczyk-akustycznie-72378?id=377562

Wydarzenie FB https://fb.me/e/ZUZxxrcr

Osoba do kontaktu: Rafał Songan tel. 797-326-173