MEE Audio H6D: Zestaw słuchawkowy typu call centre

MEE Audio H6D: Zestaw słuchawkowy typu call centre

Zestaw słuchawkowy H6D to najnowsza propozycja od amerykańskiego producenta MEE Audio. Zestaw zapewnia swobodę poruszania się oraz krystalicznie czysty dźwięk Twojego głosu w Zoom, Google Meet, Microsoft Teams i innych aplikacjach do wideokonferencji, czy podczas zwykłych połączeń telefonicznych.

MEE Audio H6D to świetne rozwiązanie dla użytkowników, którzy zawodowo spędzają długi czas na rozmowach telefonicznych.

Jednostronna konstrukcja słuchawek MEE Audio H6D umożliwia pozostanie w kontakcie z otoczeniem, a ich lekka waga zapewnia komfort nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Słuchawka może być noszona na lewym lub prawym uchu.Słuchawki zostały wyposażone w wygodny, uchylany mikrofon. Na słuchawce umiejscowiony jest przycisk funkcyjny, umożliwiający łatwe odbieranie połączeń. Dzięki funkcji eliminacji efektu echa oraz hałasów z otoczenia, mikrofon pozwala prowadzić wyraźne, przejrzyste rozmowy bez konieczności podnoszenia głosu.

Technologia Multipoint umożliwia sparowanie do dwóch urządzeń Bluetooth jednocześnie i odbieranie połączeń z dowolnego z nich.

Magnetyczna stacja ładująca zapewnia łatwe i poręczne ładowanie baterii.

Czas całkowitego ładowania baterii wynosi około 2 godzin. Po zakończeniu ładowania dioda na stacji zmieni kolor z czerwonego na zielony.

Wbudowany akumulator zapewnia do 17 godzin rozmów i do 200 godzin czuwania na jednym ładowaniu.

Zestaw słuchawkowy MEE Audio jest kompatybilny z telefonami, tabletami, laptopami i innymi urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth.

Specyfikacja MEE Audio H6D:

Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 249 zł

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

RAFKO Dystrybucja

ul. Handlowa 7
15-399 Białystok
tel. 85 7479757
tel. 85 7479751
tel. kom. 607266216

https://rafko.com/pl/