MEE audio Pebbles – potężne brzmienie w smukłej obudowie.

MEE audio Pebbles – potężne brzmienie w smukłej obudowie inspirowanej kształtami natury.

MEE audio Pebbles, czyli z angielskiego „kamyki”, to najnowsza propozycja od amerykańskiego producenta. Dzięki zaawansowanej technologii Bluetooth 5.3 i dwóm wbudowanym bateriom, słuchawki dokanałowe zapewniają aż do 8 godzin użytkowania. Wyposażone są w dotykowy czujnik sterowania, wbudowany zestaw słuchawkowy i funkcję asystenta głosowego (aplikacja Google, Siri). Unikatowa, nisko profilowa obudowa Pebbles zaprojektowana została w sposób, który umożliwia słuchawkom idealne dopasowanie do konturów ucha. Opływowy kształt Pebbles oraz ich lekka waga (tylko 4g) przekładają się na wielogodzinny komfort i wygodę użytkowania.

MEE_audio_Pebbles_informacjaprasowa.odtPebbles oferują potężne i naturalne brzmienie! Dopracowane w najmniejszych szczegółach, niestandardowe przetworniki o średnicy 10mmożywiają muzykę, filmy, gry i inne multimedia za pomocą wzmocnionego basu i krystalicznej czystości dźwięku, którego można słuchać przez cały dzień! Tryb niskiego opóźnienia (Low Latency Gaming Mode)minimalizuje opóźnienia pomiędzy obrazem a dźwiękiem, dzięki czemu słuchawki świetnie nadają się do mobilnego grania.

MEE_audio_Pebbles_informacjaprasowa.odtNieblokująca dopływu powietrza konstrukcja Pebbles nie „korkuje” ucha i niweluje potrzebę zakładania na słuchawki gumek dokanałowych. Zapewnia to uczucie braku całkowitego „od cięcia” od świata. Klasa wodoodporności IPX4gwarantuje ochronę przed potem i warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu Pebbles to gratka dla wszystkich tych, którzy podczas codziennych czynności nie chcą rozstawać się z ulubioną muzyką Pebbles łączą przystępną cenę z bardzo dobrą jakością wykonania i wygodą użytkowania, która zdecydowanie przewyższa standardy obowiązujące w tym segmencie cenowym.

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

RAFKO Dystrybucja

ul. Handlowa 7
15-399 Białystok
tel. 85 7479757
tel. 85 7479751
tel. kom. 607266216

https://rafko.com/pl/

redakcja: audiomuzofans.pl