NEWS: MOON SERIA: THE NORTH COLLECTION

ODKRYJ NOWE PRZESTRZENIE

MOON WPROWADZA DO SPRZEDAŻY NOWĄ SERIĘ: THE NORTH COLLECTION

MOON z dumą prezentuje nową, naprawdę wyjątkową North Collection, wysokiej klasy, nową serię elektroniki. Jest ona zwieńczeniem wielu lat badań i rozwoju w dziedzinie audio, elektroniki, materiałów i procesów produkcyjnych.

Jej oszałamiający wygląd przewyższają jedynie rozwiązania zastosowane wewnątrz obudów, możliwe dzięki pasji zespołu inżynierów i techników odpowiedzialnych za wyjątkowe wrażenia podczas słuchania muzyki. Kolekcja North ucieleśnia ducha Kanady, w każdym produkcie odzwierciedlając pasję firmy do niesamowitego dizajnu i wyjątkowej reprodukcji dźwięku, z funkcjami i jakością, które zachwycą melomanów na całym świecie.

W North Collection znajdziemy przełomowe dla firmy MOON technologie — w tym układ korekcji zniekształceń MOON Distortion Cancelling Amplifier (MDCA), redukujący zniekształcenia i szumy do wcześniej nieosiągalnych poziomów, MOON Damping Base (MDB), konstrukcję obudowy, która podnosi poprzeczkę w zakresie izolacji mechanicznej, jak również poprawione układy regulacji głośności z technologiami zapewniającymi najwyższy poziom kontroli. MOON Digital Engine (MDE) w kolekcji North to zaprojektowane od nowa przetworniki, dostrojone tak, aby odzyskać każdy bit cyfrowego sygnału, gwarantując tym samym najwyższą jakość dźwięku. Z kolei MOONLink to symbiotyczne połączenie między wszystkimi urządzeniami MOON.

Sterowanie North Collection jest teraz wyjątkowo proste

Pilot MOON BRM-1 wyposażony w luksusowe pokrętło głośności, wyjątkowe sterowanie dotykowe oraz wizualną informację zwrotną, jest niezwykle przyjemny nie tylko w działaniu, ale także dla oka. To wyjątkowe urządzenie jest skalibrowane w taki sposób, aby zapewnić słynną precyzję firmy MOON i zagwarantować przyjemność sterowania każdym jej produktem.

W kolekcji North zastosowaliśmy nowe, piękne, kolorowe ekrany OLED. Te zaawansowane wyświetlacze prezentują okładki, tytuły utworów i albumów, a także nazwiska artystów z najdrobniejszymi szczegółami, takimi jak głośność i menu ustawień. Połączenie pilota BRM-1 i nowego ekranu OLED powoduje, że obcowanie z produktami MOON jest teraz ekskluzywnym przeżyciem.

Każdy model z kolekcji North może pochwalić się wyprofilowanymi radiatorami i ponadczasową stylistyką MOON. Ręcznie wykonane detale i kultowe pokrętło powodują, że systemy North Collection przyciągają uwagę wszędzie, gdzie się tylko pojawią.

Nowa seria została stworzona po to, aby oddać najdrobniejsze niuanse w każdym nagraniu i aby zaoferować niezrównaną przyjemność słuchania. North Collection to seria, na którą czekali miłośnicy marki MOON.

Spójrz na północ, aby odkryć tę naprawdę bezkompromisową, nową kolekcję gwiazd.

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

Audio Center Poland

Adres:  ul. Henryka Sucharskiego 49, 30-898 Kraków

Telefon: +48 508 590 213 | 12 265 02 85 | 12 265 02 86

http://www.audiocenter.pl

E-mail: audiocenter@audiocenter.pl

Redakcja: audiomuzofans.pl

J.S.