News: MOON-WZMACNIACZ ZINTEGROWANY 250i V2

MOON WPROWADZA DO SPRZEDAŻY WZMACNIACZ ZINTEGROWANY 250i V2

MOON ma przyjemność ogłosić nową wersję swojego bestsellerowego wzmacniacza zintegrowanego 250i. Wzmacniacz ten ma poprawione układy wzmacniające, nową osłonę zasilacza i po raz pierwszy w historii firmy, wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy MM. 250i to analogowy klasyk dizajnu, który zapewnia jakość dźwięku, z której słynie MOON, w dodatku w wyjątkowej formie.

Fundamentami nowego wzmacniacza MOON 250i v2 są poprzednie, wielokrotnie nagradzane modele. Poprawiony układ wzmocnienia przekłada się na wyższą jakość dźwięku, a dodanie przedwzmacniacza gramofonowego MM zwiększa funkcjonalność urządzenia. Gramofon możemy teraz podłączyć bezpośrednio do 250i, co oszczędza miejsce na półce, zmniejsza koszty systemu oraz pozwala słuchaczowi cieszyć się naturalnym i precyzyjnym dźwiękiem płyt winylowych.

Wszystkie te zmiany zmieściły się w klasycznej obudowie MOON 250i, wzmacniacza zbudowanego w duchu precyzyjnej inżynierii firmy MOON, spełniając tym samym jej standardy. Charakteryzuje się on prostotą obsługi i dającą niesamowitą satysfakcję, pełną kontrolą nad ustawieniami. Dostępny jest w kolorze czarnym lub dwukolorowym: czarnym ze srebrnym wykończeniem.

250i v2 oferuje zarówno piękny płynny, kontrolowany dźwięk, jak i ponadczasowy dizajn. To brama do świata tej kanadyjskiej firmy, dzięki której możemy rozpocząć podróż na KSIĘŻYC.

Główne cechy MOON 250i v2:

• Sześć wejść liniowych.

• Przedwzmacniacz gramofonowy MM.

• Wyjście słuchawkowe typu duży jack (1/4”) znajdujące się na przednim panelu.

• Moc wyjściowa w klasie A do 5 W, dająca niezrównany dźwięk.

• Precyzyjnie dopasowane, autorskie tranzystory wyjściowe MOON, dające lepszą odpowiedź basową i dokładniejszą reprodukcję dźwięku.

• Niska temperatura robocza zapewniająca wyjątkowo długą żywotność.

• Sztywna konstrukcja obudowy minimalizująca skutki wibracji zewnętrznych.

Cena detaliczna 12 888 zł brutto

Więcej informacji: www.simaudio.com

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

Audio Center Poland

Adres:  ul. Henryka Sucharskiego 49, 30-898 Kraków

Telefon: +48 508 590 213 | 12 265 02 85 | 12 265 02 86

http://www.audiocenter.pl

E-mail: audiocenter@audiocenter.pl

Redakcja: audiomuzofans.pl

J.S.