Muzyka na wyciągnięcie ręki: Ekscytująca aktualizacja HEOS!

Muzyka na wyciągnięcie ręki: Ekscytująca aktualizacja aplikacji HEOS!

15 grudnia 2023 r. – Masimo wierzy, że muzyka powinna być sercem domu, wzbogacając Twoje codzienne życie. Nasze zaangażowanie w tworzenie przyjaznych i bezproblemowych doświadczeń zawsze prowadziło nas do ciągłego rozwoju naszej platformy. Z przyjemnością ogłaszamy znaczącą wizualną i funkcjonalną aktualizację aplikacji HEOS, która umieszcza muzykę na pierwszym planie, ułatwiając dostęp do ulubionych utworów, stacji radiowych i podcastów od razu po uruchomieniu aplikacji. Ta aktualizacja jest wynikiem opinii klientów i naszego niezachwianego zaangażowania w niezawodność, łączność i zapewnienie naszym użytkownikom mnóstwa wysokiej jakości opcji strumieniowego przesyłania muzyki.

HEOS oferuje kompatybilność z szeroką gamą głośników i soundbarów, dzięki integracji z naszymi amplitunerami AV Denon i Marantz oraz wzmacniaczami sieciowymi. Co jest jeszcze bardziej ekscytujące? Nie jesteś ograniczony przez konkretną markę głośników, ponieważ HEOS zapewnia użytkownikom niezrównaną elastyczność. Co więcej, rozszerzyliśmy liczbę urządzeń, które można podłączyć do imponujących 64, zapewniając wystarczającą ilość miejsca na dostosowanie wrażeń dźwiękowych do własnych preferencji.

Zapoznajmy się z kluczowymi nowymi funkcjami, które można znaleźć po otwarciu aplikacji już dziś.

Odświeżony interfejs użytkownika

Aplikacja HEOS przeszła metamorfozę. Doświadczysz transformacji aplikacji HEOS dzięki świeżemu, przyjaznemu dla użytkownika projektowi, który nie tylko sprawia, że nawigacja jest bardziej intuicyjna, ale także zapewnia elegancki i nowoczesny interfejs. Pożegnaj się ze starym ekranem głównym i przywitaj się z całkiem nowym doświadczeniem. Dodatkowo, dzięki nowej karcie “Teraz odtwarzane” u dołu ekranu, możesz śledzić aktualnie odtwarzaną muzykę z dowolnego miejsca w aplikacji, zapewniając, że muzyka jest na wyciągnięcie ręki.

Ulepszony ekran główny

Odświeżony ekran główny służy jako spersonalizowane centrum muzyczne, oferując natychmiastowy dostęp do ostatnio odtwarzanych utworów, ulubionej muzyki i preferowanych treści usług muzycznych. Twoja rozrywka zaczyna się w momencie otwarcia aplikacji. Dodatkowo, przejmij kontrolę nad swoją muzyczną podróżą, tworząc własne listy odtwarzania HEOS. Mieszaj i dopasowuj multimedia z różnych platform streamingowych, aby stworzyć idealną listę odtwarzania, która pasuje do Twojego nastroju. Twoja muzyka, na twoich zasadach, na wyciągnięcie ręki.

Universal Music Search

Pożegnaj się z kłopotliwym wyszukiwaniem muzyki na wielu platformach. Dzięki naszemu nowemu uniwersalnemu wyszukiwaniu muzyki możesz łatwo znaleźć muzykę, której szukasz, przeszukując jednocześnie wszystkie platformy streamingowe i osobiste biblioteki.

Świat ulepszeń

Oprócz nowego wyglądu i funkcji, ta aktualizacja HEOS wprowadza znaczące ulepszenia funkcjonalności. Nasi programiści ciężko pracowali nad dalszą poprawą komfortu użytkowania w wielu aspektach, w tym dostępności urządzenia, solidnej bezprzewodowej technologii surround, zwiększonego bezpieczeństwa logowania, nieprzerwanego odtwarzania, usprawnionych elementów sterujących w aplikacji, bezbłędnej synchronizacji dźwięku i płynnego przesyłania wiadomości w aplikacji.

W Masimo jesteśmy pasjonatami tworzenia doświadczeń, które poprawiają jakość życia. Dzięki zmodernizowanemu interfejsowi użytkownika, intuicyjnej nawigacji i wielu ekscytującym funkcjom, nasze aktualizacje aplikacji z pewnością zapewnią bardziej dostępną i przyjemną podróż dla wszystkich. Nie możemy się doczekać, aż ją wypróbujesz i poczujesz różnicę.

Horn Distribution S.A., wyłączny dystrybutor marek Denon i Marantz w Polsce. www.horn.eu