CLASSÉ DELTA PRE MK II NAJNOWSZY PRZEDWZMACNIACZ

CLASSÉ DELTA PRE MK II

NAJNOWSZY PRZEDWZMACNIACZ KLASY HIGH-END, TERAZ Z HEOS® BUILT-IN.

Classé, jeden z najbardziej cenionych na świecie producentów wysokiej klasy komponentów audio, z dumą przedstawia najnowszy dodatek do swojego portfolio – przedwzmacniacz Delta PRE Mk II.

Bazując na sprawdzonej platformie swojego wysoko cenionego poprzednika, Delta PRE Mk II wprowadza całkowicie nowe i gruntownie zmodernizowane sekcje cyfrowe, charakteryzujące się niezauważalnym poziomem zniekształceń i prawdziwie światowej klasy wydajnością. Zdolny do obsługi cyfrowego dźwięku o wysokiej rozdzielczości w wielu różnych formatach i z wielu różnych źródeł cyfrowych – zarówno podłączonych przewodowo, jak i przesyłanych strumieniowo – co oznacza, że Delta PRE Mk II jest teraz jednym z najbardziej wszechstronnych i wydajnych przedwzmacniaczy w swojej klasie z obsługą cyfrową.

Technologia HEOS®Built-in

Najbardziej znaczącym dodatkiem do nowego PRE Mk II jest implementacja HEOS, wysoko cenionej platformy streamingowej i multiroom, wykorzystywanej również przez komponenty Denon i Marantz. Oznacza to, że Delta PRE Mk II może strumieniować muzykę z Amazon Music, TIDAL HiFi Plus, Deezer, Pandora i wielu innych serwisów. Kompatybilność DLNA i Roon Ready zapewnia Classé taką samą elastyczność podczas odtwarzania strumieniowego z dysku NAS, podczas gdy gniazda USB-A na panelu przednim i USB-B na panelu tylnym mogą być używane do podłączenia lokalnych źródeł muzyki. Oczywiście Delta PRE Mk II obsługuje wszystkie popularne formaty audiofilskie, w tym WAV, AIFF, ALAC, FLAC, DSD, a nawet MQA.

Codzienne i okazjonalne słuchanie muzyki jest również łatwo dostępne dzięki kompatybilności z AirPlay 2 i Spotify Connect. Oczywiście, żadna z tych dodatkowych funkcji nie ogranicza w żaden sposób wyjątkowej gamy wejść, zarówno analogowych, jak i cyfrowych, które zostały zapewnione w ramach konstrukcji Delta PRE Mk II. Użytkownicy telewizorów mogą nawet zdecydować się na opcjonalny moduł HDMI kompatybilny z 4K za dodatkową opłatą, dzięki czemu referencyjna jakość dźwięku Hi-Fi stanie się centralnym elementem Twojego salonu.

Zestaw aktualizacyjny zapewniający kompatybilność dla obecnych właścicieli Classé

Właściciele przedwzmacniaczy Delta PRE starszej generacji mogą również skorzystać z ulepszeń wydajności dostępnych w nowym PRE Mk II poprzez modernizację istniejącego PRE do specyfikacji Mk II. Dostępny oddzielnie zestaw modernizacyjny (8 999 zł) może zostać zamontowany przez certyfikowane centra serwisowe Classé na całym świecie. To zaangażowanie w ciągłe doskonalenie produktów jest tylko jednym z wielu powodów, dla których Classé jest jedną z najbardziej zaufanych marek w branży high-end audio.

Poznaj wyjątkową jakość dźwięku oraz funkcjonalną wszechstronność nowego Delta PRE Mk II, dostępnego w sprzedaży od 13 marca u wybranych dealerów w cenie 52 999 zł i prezentowanego na Montreal Audio Fest w dniach 22-24 marca.

ClasséDeltaPREMkIIGłówne cechy

  • Wejścia 2x XLR, 2x RCA, 2x Phono (MM/MC)
  • Wyjścia 5x XLR oraz 5x RCAWejścia cyfrowe Ethernet, 2x USB, 1x AES/EBU, 3x koaksjalne oraz 3x optyczne
  • Opcjonalny karta moduł z 4 wejściami HDMI i 1 wyjściem, z obsługą 4K
  • Podwójne 32-bit / 384kHz przetworniki AKM AK4497EQ DAC działające w trybie Differential Mono
  • Obsługa formatów wysokiej rozdzielczości do PCM 384 kHz/32 bit, DSD 512 i MQAStreaming z Spotify, AirPlay 2, Amazon Music, Deezer, Pandora, Roon, TIDAL HiFI Plus i wielu innych, dzięki HEOS® built-in
  • Możliwość wyboru częstotliwości, poziomu i regulacji tonów oraz zaawansowany, pięciopasmowy korektor parametryczny w domenie cyfrowej.
  • Wyjście słuchawkowe
  • cena detaliczna 52 999 zł
  • Możliwość aktualizacji poprzedniej wersji, Delta PRE do wersji Mk II za 8 999 zł brutto

Dystrybucja w Polsce: Horn Distribution S.A. ul. Kurantów 34, 02-873 Warszawa

Tel.: (22) 331 55 55

Fax: (22) 331 55 00