NEWS: iFi Audio Micro iPhono3 Black Label w wyjątkowej cenie !

iFi Audio Micro iPhono3 Black Label w wyjątkowej cenie 2999 zł.!

Każdy gramofon potrzebuje świetnego przedwzmacniacza. iFi Audio Micro iPhono3 Black Label jest dokładnie takim produktem, a na dodatek jest dostępny w jeszcze lepszej cenie!

Czym się cechuje?

Oczywiście niezwykłą jakością dźwięku, która idealnie pasuje również do znacznie droższych gramofonów. Możecie również dopasować go do swojego systemu i gustu dzięki dostępności dokładnych krzywych EQ. Technologia Lickle Down, która została zastosowana w iFi micro iPhono 3 Black Label oznacza, że posiada on sześć najbardziej popularnych krzywych. 

Przy odtwarzaniu winyli chcemy wzmacniać sygnał, nie szum. Dokładnie to robi przedwzmacniacz od iFi. Jednocześnie pozwala to na uzyskanie niezwykłej dynamiki na poziomie aż 108 dB. Cała konstrukcja jest zgodna ze standardem Stereophile. 

Każda wkładka gramofonowa jest precyzyjnie wykonana, ale jednocześnie nie ma dwóch identycznych wkładek. Zarówno w sytuacji, gdy jest to MM, jak i MC. iPhono3 Black Label umożliwia ustawienie dokładnego obciążenia/wzmocnienia dla używanej wkładki. Wyciśnij z niej jak najwięcej.

IPhono3 Black Label to wyjątkowy przedwzmacniacz gramofonowy. Jego zasilanie również musiało być wyjątkowe, dlatego w zestawie znajdziecie iFi iPower X. Świetne połączenie, nawet dla najbardziej wymagających. 

Odkryj swoje płyty na nowo. W lepszej jakości.

Jak zawsze, gorąco zapraszamy również na odsłuch do naszego salonu.

Sprawdzicie przedwzmacniacz na wybranym zestawie, przy swojej ulubionej muzyce i dobrej kawie. Wszystko w jednej z dwóch naszych sal odsłuchowych.

Link do produktu w sklepie Q21:

https://www.q21.pl/ifi-audio-iphono3-black-label.html