NEWS: Rega Planar 3 50th Anniversary

Z okazji swoich 50. urodzin Rega, czyli brytyjski producent urządzeń audio, najbardziej znany ze swoich gramofonów zaprezentował wyjątkowy, rocznicowy model. Rega Planar 3 50th Anniversary to wyjątkowy projekt, którego celem było zmaksymalizowanie tego, co oferuje standardowy model.

Brzmienie, które oferuje Rega Planar 3 50th Anniversary to klasyczne brzmienie Regi, ze świetną, pełną średnicą, bardzo dobrą dynamiką, rozdzielczością i niezwykłą muzykalność.

Dostępna w orzechowym wykończeniu Rega Planar 3 50th Anniversary jest dostępna z ręcznie strojonym zasilaczem Neo PSU MK2, by zmniejszyć wibracje i dokładnie ustawiać prędkość. Jako wkładkę otrzymujemy ręcznie robioną Rega Exact, która jest wkładką MM. Ramię, na którym spoczywa wkładka to dobrze znane RB330, a za talerz służy 12 mm szkło.

Napęd jest paskowy, na autorskim, aluminiowym krążku liniowym, który został wykonany w technologii CNC i jest znany z modelu Rega Planar 8. Edycja rocznicowa jest wykończona niestandardowymi elementami, takimi jak aluminiowa pokrywka, rocznicowa odznaka oraz przyciemnioną osłoną przeciwkurzową.

Niniejsza wersja nie jest ograniczona ilościowo, ale czasowo. Będzie ona dostępna do końca 2023 roku, jej cena wynosi 5199 PLN. Jest to taka sama cena, co wersji standardowej.

Zapraszamy do zakupów preorderowych w salonach partnerskich oraz sklepach internetowych.

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

One Audio Sp. z o.o.

95-200 Pabianice, Reymonta 12

www.regapolska.pl