NEWS: Silent Angel Genesis GX, zegar klasy audio Word Clock

Bawmy się dźwiękiem w 2023 roku, sprawdź nowy audiofilski produkt — Silent Angel Genesis GX, zegar klasy audio Word Clock, który przenosi cyfrowe przesyłanie strumieniowe na wyższy poziom.

Funkcje zegara Word Silent Angel Genesis GX:

▶️CZTERY niezależne zegary 25 MHz i 10 MHz

▶️Pozłacane złącza wyjściowe.

▶️Każda jednostka zegara zawiera własny zegar TCXO i obwody w celu wyeliminowania potencjalnych zakłóceń sygnału.

▶️Wiodący w swojej klasie moduł zasilacza impulsowego klasy radarowej.

▶️Obwody zegara TCXO (Temperature Compensation Crystal Oscillator) znacznie zmniejszają problemy z opóźnieniami sieci i efekty jittera.

▶️Najnowocześniejsza konstrukcja obudowy, funkcjonalne dzieło sztuki audio.

📶Genesis GX to prawdziwy, najnowocześniejszy zegar słowny(Word Clock), którego technologia została opracowana dla najbardziej wymagających zastosowań naukowych i oprzyrządowania, gdzie zegary o wysokiej wydajności rutynowo kosztują dziesiątki tysięcy dolarów.

📶Zaprojektowany z myślą o wartości Genesis GX zapewnia ten wyjątkowy poziom wydajności i precyzji za ułamek ceny. Cztery w cenie jednego: Genesis GX zawiera CZTERY indywidualne zegary Word Clock, w tym dwa najnowocześniejsze jednostki 25 MHz.

📶Wszystkie cztery jednostki zegara są rozmieszczone w krytycznych odstępach i odizolowane elektrycznie, aby wyeliminować zakłócenia i szumy. Poprzez włączenie czterech dyskretnych zegarów Word Clock w jednej, zoptymalizowanej obudowie, Genesis GX oferuje wartość nieporównywalną z żadnym audiofilskim zegarem Word Clock, co jest kolejnym powodem, dla którego Genesis GX jest Twoim cyfrowym przeznaczeniem ‼️

Zaawansowane opcje dla audiofilów:

  • Gniazdo zasilania 12 V DC omija wewnętrzny moduł zasilania impulsowego Genesis, umożliwiając podłączenie do zewnętrznego zasilacza liniowego (takiego jak nasz Forester F2) w celu znacznego zwiększenia wydajności.
  • Pozłacane złącze uziemienia oferuje możliwość dalszej redukcji szumów.
Wykonane z solidnej stali nierdzewnej o wysokiej czystości, stopki Silent Angel S28 Resonance Control Feet tłumią energię mechaniczną pochodzącą zarówno ze źródeł wewnętrznych, jak i zewnętrznych, redukując hałas mechaniczny i elektryczny, elektryczność statyczną itp. Rezultatem jest lepsza dynamika i zwiększona rozdzielczość drobnych szczegółów.

Więcej informacji:

https://www.silentangel.com/gx/

Dostępność koniec pierwszego kwartału 2023

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

Audio Atelier

53-006 Wrocław

ul. Wojszycka 22a

tel: 606 276 001

https://www.facebook.com/audioatelier

office@audioatelier.pl

redakcja: audiomuzofans.pl