NEWS: TRIANGLE Seria Esprit EZ w nowej kolorystycznej odsłonie!

Seria ESPRIT EZ jest prawdziwym ucieleśnieniem filozofii francuskiego producenta Triangle. Oferuje miłośnikom muzyki bezkompromisowe, dynamiczne i żywe brzmienie, które oddaje pełną finezję i piękno każdego utworu muzycznego.

Daj zaskoczyć się przyjemności jaką zapewnia nowa wersja kolorystyczna dostępna we wszystkich modelach serii ESPRIT EZ. Kolumny oferowane w najnowszym  kolorze Light Oak (jasny dąb) o matowym wykończeniu, doskonale wpisują się w stylistykę wielu nurtów aranżacyjnych. Nie zakłócają atmosfery pomieszczenia, łagodnie wtapiając się w tło.


W skład serii ESPRIT EZ wchodzą kolumny podłogowe: Australe EZ, Antal EZ i Gaia EZ, kolumny podstawkowe: Comete EZ, Titus EZ oraz kolumna centralna Voce EZ. Kolumny głośnikowe z serii Triangle ESPRIT EZ są szeroko doceniane za brzmienie łączące wysokiej jakości efekty przestrzenne z bezkonkurencyjną dynamiką. 

Design, muzykalność, przyjemność

Seria Esprit EZ charakteryzuje się nie tylko doskonałym dźwiękiem, ale również dystyngowanym stylem. Czysty design i ostre linie  udowadniają, że siła drzemie w prostej elegancji.

Szklane podstawy z perforowaną, gumową wkładką absorbującą drgania obudowy zapewniają optymalną pracę kolumny na każdym rodzaju powierzchni.

Muzyka brzmi  jak zażyczył sobie tego kompozytor

Aby zapewnić najwyższą jakość średnich tonów przy zachowaniu mocnego, głębokiego basu, Triangle stworzyło półzawinięte zawieszenie głośnika średniotonowego, wykonane z unikalnego połączenia: pianki i gumy. Zmniejszenie szerokości zawieszenia pozwoliło na powiększenie powierzchni membrany, co pozytywnie odbiło się na efektywności oraz poziomie zniekształceń głośnika. Dodajmy do tego odpowiednio wyprofilowany stożek z masy celulozowej dla lepszego rozpraszania.

Całość sprawia, że głośnik uzyskuje bezkonkurencyjną dynamikę, a przy tym bierze na siebie cały ciężar przetwarzania zakresu średniego pasma, aby głośniki niskotonowe nie brały udziału w przetwarzaniu wokali. Pozwala to zapobiec nadmiernemu udziałowi niskich tonów w całościowej prezentacji dźwięku.

Cena:

Triangle Esprit Australe EZ Kolumny podłogowe 2szt., kolor Light Oak – 15 495 zł

Triangle Esprit Antal EZ Kolumny podłogowe 2 szt., kolor Light Oak – 8 945 zł

Triangle Esprit Gaia EZ Kolumny podłogowe 2 szt.,  kolor Light Oak – 7 595 zł

Triangle Esprit Comete EZ Kolumny podstawkowe 2 szt., kolor Light Oak – 4 395 zł

Triangle Esprit Titus EZ Kolumny podstawkowe 2 szt., kolor Light Oak – 3 495 zł

Triangle Esprit Voce EZ Kolumna centralna 1 szt., kolor Light Oak – 2 495 zł

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

RAFKO Dystrybucja

ul. Handlowa 7
15-399 Białystok
tel. 85 7479757
tel. 85 7479751
tel. kom. 607266216

https://rafko.com/pl/

Chcecie porozmawiać o audio i muzyce ?

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOK

AudioMuzoFans