NEWS: Voodoo Music Streaming Server

Voodoo Music Streaming Server

Synergistic Research, lider w dziedzinie innowacji audio, z dumą ogłasza premierę swojego najnowszego produktu, bezkompromisowego streamera/serwera – Voodoo Music Streaming Server. To przełomowe urządzenie, które pokonuje ostatnią istotną barierę między dźwiękiem cyfrowym a najlepszymi źródłami analogowymi – poczucie kompresji i obecność irytujących artefaktów o wysokiej częstotliwości, które zazwyczaj towarzyszą formatowi cyfrowemu. Dwie dekady poszukiwań i projektowania: kabli, kondycjonerów, switchy ethernet, routerów sieciowych, zwieńczone zostały tym ostatnim elementem układanki – serwerem i streamerem Voodoo.

Obudowa Voodoo wykonana jest z jednolitego bloku aluminium lotniczego poddanego obróbce CNC. Pokrywa górna wykonana jest z włókna węglowego i brązu. Nóżki wykonano również z włókna węglowego. Cała obudowa działa jak masywny radiator rozpraszający znaczne ilości ciepła generowanego przez potężny komputer z systemem Linux.

Opatentowana technologia aktywnego filtra EM Cell, opracowana wyłącznie przez Synergistic Research, jest integralną cechą Voodoo Music Streaming Server. Rozwijana od ponad 15 lat, technologia ta została udoskonalona poprzez jej zastosowanie w wielu produktach, od kondycjonerów zasilania i uziemienia po urządzenia cyfrowe.

Voodoo Music Streaming Server wykorzystuje oprogramowanie Roon, znane z przyjaznego dla użytkownika interfejsu i konfigurowalnych funkcji, zwiększających ogólne wrażenia ze słuchania muzyki.

Dystrybucja w Polsce: AudioFast
Dostępność: Już dostępny
Cena: 80 660 zł