Nowe kolumny CABASSE THE PEARL PELEGRINA

CABASSE THE PEARL PELEGRINA

Nowe kolumny francuskiej firmy

Aby uczcić 70. rocznicę powstania, firma Cabasse wprowadziła na rynek nowe arcydzieło, kwintesencję swojej wiedzy w dziedzinie akustyki i najnowszych technologii: kolumny PEARL PELEGRINA.

Już w 2013 roku, wraz z pojawieniem się plików o wysokiej rozdzielczości, Cabasse był liderem w tworzeniu i rozwoju kolumn połączonych z internetem i miał misję polegającą na zaoferowaniu flagowego systemu high-endtego typu, na wzór kultowego modelu SPHERE, aktywnych kolumn, które pojawiły się w 2006 roku.

15 lat później, aby uczcić 70. rocznicę istnienia marki, Cabasse prezentuje THE PEARL PELEGRINA. Ten luksusowy, nowoczesny i kompaktowy system jest centralnym elementem gamy głośników, która łączy w sobie najlepsze brzmienie i technologie Cabasse, gwarantujących wyjątkowe wrażenia przy zachowaniu precyzji, czystości i niezrównanej dynamiki.

Pojawienie się THE PEARL PELEGRINA wyznacza kluczową datę w historii Cabasse: 70. rocznicę jej powstania. Ta 70-letnia przygoda to długa i piękna opowieść o pasji do muzyki i rozwiązań akustycznych, ale także o marce, która się unowocześniała i ewoluowała, aby wykorzystać rosnące możliwości technologii cyfrowej do rozwoju swoich głośników.

THE PEARL COLLECTION to najszersza gama high-endowych głośników z łączem internetowym na rynku. THE PEARL PELEGRINA swoją nazwę zawdzięcza rzadkiej 55-karatowej perle, która została odkryta w 1913 roku i nazwana „Incomparable” („Nieporównywalna”). Każda z 70 par głośników w tej ekskluzywnej serii będzie opatrzona numerowaną tabliczką.

Podobnie jak SPHERE, tak i THE PEARL PELEGRINA zadowoli najbardziej wymagających melomanów, audiofilów pragnących najczystszego dźwięku, łatwego dostępu do muzyki cyfrowej oraz najnowszych innowacji technologicznych, pozwalających doświadczyć realizmu i gwarantujących przyjemność płynącą z słuchania muzyki w swoich domach , każdego dnia, jakby muzycy stali tuż przed nimi. Ich właściciele będą mieli również przywilej cieszyć się rzadkim i wyjątkowym dziełem!

THE PEARL PELEGRINA – fakty:

Najlepsze technologie:

• Słynny koncentryczny, trójdrożny głośnik TCA obecny w systemach THE SPHERE i Baltic V – zbudowany z głośników wysokotonowego, średniotonowego i nisko-średniotonowego

• Kompaktowe technologie: kula o średnicy zaledwie 42 cm, zapewniająca najwyższy poziom jakości dźwięku

• Kulminacja ponad 20 lat badań Cabasse w zakresie przetwarzania sygnału cyfrowego

• Ewoluujące technologie przesyłania strumieniowego dzięki wbudowanemu oprogramowaniu

• CRCS (system automatycznej korekty pomieszczenia). Kalibracja za pomocą wbudowanego mikrofonu, umożliwiająca optymalizację dźwięku w zależności od pomieszczenia odsłuchowego

Najlepsze w dźwięku o wysokiej rozdzielczości:

• Ekstremalna dynamika dzięki nowemu 30 cm, opatentowanemu przetwornikowi HELD zasilanemu mocą 1850 W RMS. 4 oddzielne wzmacniacze o łącznej mocy 3700 W RMS napędzają ten pierwszy model kolumn w systemie czterodrożnym, koaksjalnym w katalogu Cabasse.

• Najwyższa precyzja i wierność barw dzięki TCA (trójkoncentryczny przetwornik aramidowy) opracowanemu oryginalnie dla THE SPHERE, który został dodatkowo poprawiony przez najnowsze opracowania w dziedzinie DSP (Digital Signal Processing). Wyjątkowa reprodukcja dźwięku pozwalająca doświadczyć całkowitego zanurzenia się w jego sercu z wysoką precyzją i czystością oraz imponującą dynamiką (134 dB: to dynamika odpowiadająca dźwiękowi samolotu podczas startu). Cała moc i realizm występu na żywo w Twoim salonie!

Niezwykły głośnik z limitowanej edycji, zaprojektowany z okazji 70. rocznicy Cabasse!

THE PEARL PELEGRINA to kolumny wykonane z ekskluzywnych materiałów w luksusowym wykończeniu, które zapewniają niesamowite wrażenia muzyczne.

Nowe arcydzieło Cabasse może się również pochwalić niezwykłym designem, który został wymyślony i wykonany na zamówienie przez zespół marki w Bretanii (północno-zachodnia Francja). Kolumny są kompaktowe, ponieważ mają niecałe 130 cm wysokości, a ich kula i podstawa mają średnicę 48 cm.

Koneserzy marki z pewnością rozpoznają podstawę Lissajous, nazwaną na cześć słynnego fizyka, który sprawił, że „dźwięk stał się widoczny”, oraz logo, które towarzyszy Cabasse od samego początku. Podobnie jak wszystkie głośniki z kolekcji THE PEARL COLLECTION, THE PEARL PELEGRINA wyróżnia się specjalnie wyciętym, polerowanym na wysoki połysk metalową obręczą, która otacza jego sferę, aby jeszcze bardziej podkreślić detale wykończenia sprawiające, że to wyjątkowo ekskluzywny głośnik.

Kolumny te, sprzedawane w parach, zostały wymyślone, zaprojektowane i wyprodukowane we Francji, a każdy z nich został przetestowany z największą starannością w warsztatach Cabasse. Elektronika jest niewidoczna dzięki niewielkim rozmiarom i temu, że ukryto ją w podstawie. Każda para ma numerowane tabliczki identyfikujące tę specjalną limitowaną edycję. Powstanie tylko 70 par THE PEARL PELEGRINA, aby uczcić 70 lat istnienia Cabasse.

Cena detaliczna 25 tys euro

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

Audio Center Poland

Adres:  ul. Henryka Sucharskiego 49, 30-898 Kraków

Telefon: +48 508 590 213 | 12 265 02 85 | 12 265 02 86

http://www.audiocenter.pl

E-mail: audiocenter@audiocenter.pl