Planary HIFIMAN Edition XS: Uczta prawdziwie lukullusowa

Planary HIFIMAN Edition XS: Uczta prawdziwie lukullusowa.

Już jest! Długo oczekiwana aktualizacja jednych z najpopularniejszych planarów HIFIMAN Edition XS dostępna w preorderze w cenie 2399zł! Promocyjna cena obowiązuje do 28.02.2022 roku, a od marca wraca do standardowej ceny 2695 złotych.

Debiutujący w 2015 roku model HIFIMAN Edition X doceniono m.in. nagrodą japońskiego VGP oraz nagrodą CES za innowacyjność, a przez prasę branżową uznany był za najlepsze otwarte słuchawki planarne w swoim przedziale cenowym.
Nowa jakość zbudowana na kanwie uznanego Edition X

HIFIMAN Edition XS

HIFIMAN Edition XS rozszerza osiągnięcia swojego poprzednika Edition X o kilka istotnych ulepszeń w sygnaturze dźwiękowej oryginału. HIFIMAN Edition XS powracają i są lepsze niż kiedykolwiek. Nowy model wyposażono w najnowsze technologie: akustycznie niewidzialnych magnesów Stealth Magnets oraz membranę NEO supernano (NsD).

Gdy pierwsza wersja Edition X ujrzała światło dzienne, kosztowała około 7 tysięcy złotych. Planary Edition XS to prawdziwie lukullusowa uczta, na którą zaproszono szersze grono odbiorców. Edition XS to magnetostatyczne słuchawki otwarte, które zapewniają szeroką, naturalną scenę dźwiękową i w przystępnej cenie dają dostęp do bogatego świata muzyki w takiej jakości, w jakiej zostały nagrane i zmasterowane.

Akustycznie niewidzialne Stealth Magnets

Słuchawki Edition XS korzystają z najnowszej technologii “Stealth Magnets”, czyli “niewidzialnych magnesów”. Magnesy te, dzięki unikalnemu kształtowi, zapewniają bezkolizyjne przechodzenie fali dźwiękowej do naszego ucha i brak zakłóceń, które występowałyby przy magnesach o standardowej budowie.

Zaawansowana konstrukcja magnesów, jako akustycznie transparentna, ma znaczący wpływ na zmniejszenie dyfrakcji fal, czyli ich rozproszenia, co pozwala zachować ich integralność i objawia się czystszym, dokładniejszym brzmieniem dźwięków i jeszcze wierniejszym budowaniem sceny dźwiękowej.

Super szybka, ultracienka membrana NEO „supernano” (NsD)
Najnowsza ultracienka membrana NEO „supernano”, w skrócie NsD, jest o 75% cieńsza od poprzednich konstrukcji, co przekłada się na znacznie szybszą reakcję i jeszcze bardziej szczegółowe obrazowanie źródeł pozornych. W efekcie, model Edition XS dostarcza pełnozakresowy, naturalnie brzmiący dźwięk szczodry w detale.
Ergonomia, funkcjonalność i trwałość

W słuchawkach Edition XS znajdziemy sprawdzone już asymetryczne nausznice, które dostosowują się do naturalnego kształtu uszu oraz opatentowany system obudowy “Window Shade”, który nie tylko chroni przetwornik przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale przede wszystkim tłumi zewnętrzne odbicia dźwięku.

Nowy pałąk z zewnątrz pokryty jest czarnym, matowym materiałem, a jego wnętrze wypełnia wysokiej jakości pianka z pamięcią kształtu. Ergonomiczny i lekki – pozwala na komfortowe odsłuchy, nawet te długotrwałe. Tym lepiej, że gdy zasmakuje się w XS-owej jakości brzmienia, ciężko się od nich oderwać. Przemyślana konstrukcja słuchawek zapewnia trwałość, która oznacza wygodne dopasowanie na wiele lat.

Kabel

Nowe gniazda 3,5 mm oznaczają łatwe dopasowanie do większości popularnych urządzeń audio. Dostarczony kabel 3,5 mm można wymieniać i rozbudowywać adekwatnie do własnych preferencji.

Specyfikacja
Impedancja: 18 Ω
Skuteczność: 92 dB
Pasmo przenoszenia: 8 Hz – 50 000 Hz
Waga bez okablowania: 405 g
Preorder do 28.02.2022: 2399zł
Cena regularna: 2695 zł

Link do unboxingu: https://youtu.be/I_I-BY8NJbA

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

RAFKO Dystrybucja

ul. Handlowa 7
15-399 Białystok
tel. 85 7479757
tel. 85 7479751
tel. kom. 607266216https://rafko.com/pl/