SŁONECZNA WIZYTA W NOWEJ SIEDZIBIE “PREMIUM SOUND”

 

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Wybrać się do Sopotu do nowej siedziby “Premium Sound” przy ulicy makerAleja Niepodległości 645 B. Przypadek sprawił, że wizyta przedłużyła się od piątku do niedzieli, okazało się, że klucze do apartamentu, który wynajęliśmy są do odbioru po sąsiedzku z salonem Premium Sound, uśmiech właściciele Arka Sztandera i gesty zapraszające do środka widoczne przez dużą witrynę sklepową uzmysłowiły nam, że jesteśmy w przyjaznym miejscu dla audiofila i melomana. Dlatego zaraz po przyjeździe nastąpił pierwszy rekonesans i ustalenie dalszych planów na wizytę redakcji audiomuzofans.pl.

 

 

Pierwszym miłym zaskoczeniem była mnogość sprzętu dostępnego od ręki w salonie, co nas bardzo ucieszyło w kwestii zbliżających się odsłuchów. Na parterze mieści się sala sprzedażowa, a dopiero na poziomie -1 znajdziemy świątynię dźwięku (sala odsłuchowa 🙂 ). Choć widać, że sklep jest jeszcze w stanie poprzeprowadzkowym – czystość i dbałość o sprzęt jest nienaganne.

 

 

Przejdźmy do konkretów – posłuchaliśmy kilku zestawów  audio opartych na wzmacniaczach “Hegla”, “Audia flight”  i lampowego Mastersound Compact 300B, który zrobił na nas duże wrażenie. Wszystkie te wzmacniacze spięte były z kolumnami Kef ls50 naprzemiennie z AudioSolution Figaro. Nie będziemy zagłębiać się w walory sprzętu audio, bo wizyta nasza skupiła się bardziej na poznaniu nowej siedziby i zrobieniu zdjęć, przez co chcieliśmy Wam przybliżyć salon audio i atmosferę panującą w  Premium Sound.

 

Arkadiusz Sztander właściciel Premium Sound. 

 

Rozmowy i odsłuchy trwały przez kolejne dni. Osobowość p. Arka i ekipy pracującej w sklepie tworzy iście audio-rodzinną  atmosferę – tam po prostu chce się wpaść, posłuchać i podyskutować o naszej pasji. Nie jest to typowy salon audio – tylko miejsce, w którym ilość sprzętu i wiedza obsługi tworzy atmosferę na zakupy i nie tylko …..

Jeszcze raz dziękujmy za gościnę i na pewno nie była to ostatnia wizyta redakcji audiomuzofans.pl, oraz członków grupy  AudioMuzo Fans

 

Premium Sound

makerAleja Niepodległości 645 B 81-855 Sopot

https://www.premiumsound.pl/

 

redakcja; audiomuzofans.pl