Rega powraca! – za sprawą nowego dystrybutora One Audio

Rega powraca!

Po krótkim czasie nieobecności, brytyjska firma Rega wraca do Polski za sprawą zupełnie nowego dystrybutora, One Audio.

Rega znana jest przede wszystkim z niezwykle popularnych i technicznie zaawansowanych gramofonów z serii Planar, ale jej oferta obejmuje również wkładki gramofonowe, wzmacniacze stereo, odtwarzacze CD, kolumny głośnikowe i dużo więcej.

Założona w 1973 przez Roya Gandy’ego, Rega będzie w przyszłym roku świętować swoje 50-lecie jako jeden z czołowych producentów hifi na świecie. Potwierdzić to mogą niezliczone nagrody branżowe zdobyte na przestrzeni wielu lat.

Rega na zawsze zmieniła rynek gramofonowy na świecie, a firma ta od lat promuje swoje rozwiązania technologiczne oraz filozofię budowy gramofonów, takie jak zastosowanie możliwie najlżejszych plint, czy też niezwykłą precyzję każdego, najmniejszego nawet elementu.

Produkty Regi powstają w całości w Wielkiej Brytanii, gdzie olbrzymią uwagę przykuwa się do precyzji. Rega to przede wszystkim ludzie, dlatego zdecydowana większość elementów jest wykonywana ręcznie przez doświadczonych pracowników w fabryce na wschód od Londynu.

Nowym dystrybutorem Regi została firma One Audio, mieszcząca się w Pabianicach. Już wkrótce produkty firmy Rega będą możliwe do kupienia w najlepszych salonach audio w Polsce, gdzie spotkają Państwo szeroką ofertę egzemplarzy demonstracyjnych, a przeszkolony personel odpowie na wszelkie pytania oraz skalibruje nowo zakupiony gramofon lub wkładkę gramofonową.

Odkryj precyzję na nowo.

One Audio Sp. z o.o.

95-200 Pabianice, Reymonta 12

www.oneaudio.pl

www.regapolska.pl