Roon – partnerem technologicznym Audio Video Show 2022

Roon – partnerem technologicznym Audio Video Show 2022

Już za dwa tygodnie święto miłośników najwyżej jakości dźwięku i obrazu! Audio Video Show – największa w Polsce wystawa urządzeń audio i video – ruszy po raz 24., zapraszając zwiedzających do pokoi prezentacyjnych na PGE Narodowym, w hotelach Radisson Blu Sobieski i Golden Tulip. Partnerem technologicznym wydarzenia został Roon – producent oprogramowania do zarządzania muzyką z różnych źródeł, stworzonego z myślą o audiofilach i stawiającego nacisk na bezkompromisową jakość dźwięku.

Przygotowania do Audio Video Show 2022 weszły w ostatni etap! Jak co roku (wyjątkiem była przerwa pandemiczna) w przestrzeniach PGE Narodowego i apartamentach hoteli Radisson Blu Sobieski i Golden Tulip spotkają się producenci urządzeń i systemów audio, video i kina domowego, konstruktorzy, miłośnicy najwyższej jakości dźwięku, dziennikarze, muzycy i kolekcjonerzy czarnych płyt, by słuchać, oglądać i dyskutować o nowościach rynkowych. Dla audofili to prawdziwe trzydniowe święto, a tegoroczna edycja zapowiada się niezwykle ekscytująco nie tylko ze względu na powrót do dobrych praktyk wspólnych odsłuchów. Co stoisko to nowość, zaskoczenie, gość specjalny, rozmach albo technologiczny przełom (o kilku atrakcjach można już przeczytać tutaj: https://audioshow.pl/pl/wystawa/atrakcje). Na Audio Video Show 22 będzie się działo!

O randze tegorocznego wydarzenia świadczy fakt, że po raz pierwszy partnerem technologicznym wydarzenia został Roon wiodący producent oprogramowania do zarządzania muzyką z różnych źródeł, stworzonego z myślą o audiofilach i stawiającego nacisk na bezkompromisową jakość dźwięku. Kto raz wypróbował, jak działa program, nie szuka już innego. Roon od lat zbiera najlepsze recenzje. „Rewelacja, wymarzony, nowatorki, dojrzały, wyczekany…” tak zwykle zostaje opisany przez użytkowników.

Roon (program desktopowy i aplikacja) to nowoczesny sposób integracji muzyki z różnych źródeł, zarówno z plików, jak i wiodących serwisów, takich jak Tidal. To kompletny system do odtwarzania muzyki: porządkowania jej, katalogowania i rozprowadzania w domu. Przejrzysty, prosty w obsłudze, szybki. Bez względu na to, z czego odtwarzacie cyfrowo muzykę (nawet jeśli jest to internetowe radio), Roon sprawia, że to ona jest najważniejsza.

To muzyczna podróż okraszoną porcją wiedzy, bo program pomaga także w edukacji muzycznej. Podsuwa informacje o utworze, artystach, kompozytorach, notki biograficzne, recenzje i tagi. Selekcjonuje potrzebne dane, oddzielając tematy istotne od błahych. Ci, którzy korzystają z Roona twierdzą, że jest wart każdego wydanego dolara.

Oprócz Roona wystawę wspierają: magazyn Audio, Audio-Video, HiFi i Muzyka, Audiomuzofans.pl , Radio Eska, Radio Eska Rock, Wirtualna Polska, Benchmark.pl, android.com.pl, portal Psychosonda.pl i Związek Producentów Audio i Video.

Audio Video Show 2022 odbędzie się w dniach:

Piątek, 28 października

12:00 – 20:00

Sobota, 29 października

10:00 – 20:00

Niedziela, 30 października

10:00 – 18:00

Lokalizacje wystawy:

PGE Narodowy

Al. Ks. J. Poniatowskiego 1

Warszawa

Hotel Radisson Blu Sobieski

Plac Artura Zawiszy 1

Warszawa

Hotel Golden Tulip

ul. Towarowa 2

Chcecie porozmawiać o audio i muzyce ?

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOK

AudioMuzoFans