Po niemal 15 latach Sweet Noise powraca z klubową trasą.

Znamy szczegóły trasy Respect Tour 2019!

Po niemal 15 latach Sweet Noise powraca z klubową trasą, podczas której z fanami świętować będzie 25 lecie debiutanckiego albumu zespołu zat.”Rescpect”.

Sweet Noise to jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki rockowej, aktywnie działający na scenie od 1991 do 2006 roku.  Po tym okresie zespół zgodnie ze swoim przesłaniem wraca na sceny okazjonalnie, niespodziewanie w ważnych momentach tak jak sam od lat zapewnia fanów, cyt. „ Jesteśmy Sweet Noise. Jesteśmy ludźmi cienia. Pojawiamy się w ważnych chwilach, aby przekazać “pieśń dla naszych ludziTak jest, tak było i tak będzie.” 

Takich powrotów było już kilka, ostatni, latem 2016 roku, gdzie formacja zaprezentowała się na 3 najważniejszych polskich festiwalach rockowych. Od tego czasu dopiero w tym roku latem zagrała jeden koncert klubowy w Poznaniu, oraz plener w Pruszczu Gdańskim.  Po takiej rozgrzewce grupa zapowiedziała swoim fanom jesienną trasę klubową.

Liderem zespołu jest GLACA znany również  z innych muzycznych projektów jak i działań z innymi artystami. W  swoim dorobku posiada również wydany w 2018 roku album solowy zat.”ZANG”, z którego to singiel zat. „Życie i samotność” (feat. Peja), pokrył się platyną.

Od zawsze twórczość zespołu Sweet Noise była głosem młodego pokolenia. Mocne teksty, bezkompromisowość, i szczerość przekazu, charyzmatyczny lider oraz niespotykana energia sceniczna to dewiza tego zespołu.

Ta jesień będzie zatem należała do Sweet Noise. Glaca i Magik ponownie z ukrycia i cienia połączyli siły, aby po prawie 15 latach stanąć przed fanami na scenach klubowych w ramach regularnej trasy koncertowej.

Trasa pod szyldem „Respect Tour 2019” obejmie tylko osiem największych polskich miast, startuje 9 listopada i kończy się koncertem w Warszawie 9 grudnia.

Sweet Noise to gwarancja nieprzewidywalnego, energetycznego show i wielka uczta wizualno-dźwiękowa, która porywa publikę. Nie inaczej będzie podczas jesiennej trasy. Zespół zaprezentuje nie tylko utwory z albumu „Rescpect”, ale z każdego swojego albumu, jak i nie grane od lat 90-tych utwory tj. „Kamień” i „Wyżej”. Fani usłyszą zakręcony riffowo Sweet Noise, który powraca do korzeni, ale z bardzo mocnym i nowoczesnym brzmieniem Sweet Noise 2019.

Koncerty w ramach RESPECT TOUR 2019

09.11.19 – Białystok – Zmiana Klimatu

10.11.19 – Kraków – Forty Kleparz

16.11.19 – Szczecin – Kosmos

17.11.19 – Wrocław – Stary Klasztor

22.11.19 – Zabrze – CK Wiatrak

23.11.19 – Lublin – Klub 30

08.12.19 – Gdynia – Klub Muzyczny U

09.12.19 – Warszawa – Klub Proxima

Bilety do nabycia :

http://sklep.respectzang.com/15-akcesoria?fbclid=IwAR208CBseunBcTgt0uUbSMoCUhaAYyrc23kH2oIpWb1eo2FCY1q826x7TPw

AUDIO MUZO FANS