TAGA Harmony HTA-700B v.3 USB (2022) i HTA-700B v.3 (2022)

HTA-700B v.3 USB (2022) i HTA-700B v.3 (2022) to najnowsze edycje wielokrotnie nagradzanego i niezwykle popularnego hybrydowego wzmacniacza zintegrowanego średniej wielkości.

GŁÓWNE CECHY

 • Elegancki aluminiowy design świetnie pasuje do każdego stylu wnętrza.
 • Hybrydowa konstrukcja wykorzystująca dwie lampy 5BK7 (wyprodukowane w USA) w sekcji przedwzmacniacza oraz tranzystory zapewnia bardzo ciepłe, liniowe i żywe brzmienie charaktery zujące się jednocześnie dużą dynamiką i świetną prezentacją sceny muzycznej.
 • Wydajny, dużej mocy toroidalny transformator 150W zapewnia napięciową stabilizację i cigłość, oraz natychmiastowo dostępną energię na każdym poziomie głośności oraz pozwala na poprawne wysterowanie różnych typów kolumn głośnikowych.
 • Wysokiej jakości kondensatory (2 x 50 V / 3300 uF) zapewniają stabilne odtwarzanie poprawia jąc barwę muzyczną oraz głębię sceny dźwiękowej.
 • Audiofilskie kondensatory Wima zastosowano na wejściach i wyjściach lamp, a także dla regulacji tonów.
 • Audiofilskiej klasy japoński potencjometr głośności ALPS zapewnia minimalne szumy oraz oferu je doskonałą i precyzyjną obsługę jak również ogranicza przesłuchy międzykanałowe.
 • Ponadgabarytowy radiator (niezależny dla każdego kanału) pomaga rozproszyć wewnętrzne cie pło i pozwala na długotrwałe odtwarzanie dużej mocy przy zminimalizowanych zniekształceniach.
 • Bluetooth® – do bezprzewodowego przesyłania muzyki ze smartfonów, tabletów lub komputerów.
 • 2 wejścia analogowe oraz wejścia cyfrowe: optyczne i USB (tylko HTA-700B v.3 USB). Wejście USB zapewnia wsparcie cyfrowych plików audio do 32bit/768kHz lub do DSD512 dla odtwarzania muzyki zapisanej na komputerach czy smartfonach.
 • Liniowe regulowane wyjście przedwzmacniacza jest dedykowane jako opcjonalne poszerzenie systemu o dodatkowy wzmacniacz mocy, aktywny subwoofer lub aktywne kolumny głośnikowe.
 • Wszystkie gniazda RCA są pozłacane dla zapewnienia najlepszej jakości dźwięku.
 • Pozłacane terminale głośnikowe klasy high-end zapewniają niemal bezstratną transmisję sygnału audio do kolumn głośnikowych.
 • Wysokiej jakości przedwzmacniacz słuchawkowy dla osób preferujących dyskretne odsłuchy.
 • Aluminiowy pilot.
 • Gniazdo zasilania IEC C14 i wymienny przewód zasilający Schuko-IEC C13 dają możliwość upgrade’u systemu o kabel jakości audiofilskiej w dowolnym momencie.

DAC 32bit/DSS512 oraz USB – tylko dla wersji HTA-700B v.3 USB.

Wzmacniacz hybrydowy (hybryda)

Co to oznacza i dlaczego TAGA Harmony stosuje rozwiązanie hybrydowe?

Hybryda oznacza połączenie dwóch różnych technik tworzenia wzmacniaczy w jednym urządzeniu: świata lamp i świata tranzystorów.

Wzmacniacze TAGA Harmony wykorzystują lampy w sekcji przedwzmacniacza, natomiast tranzystory w końcówce mocy. Pozwala to uzyskać lampowy, miękki i analogowy charakter brzmienia oraz jednocześnie zagwarantować dużą dynamikę i moc, jaką dają tranzystory, co jest zazwyczaj słabą stroną czysto lampowych konstrukcji.

Brzmienie hybrydowych wzmacniaczy TAGA Harmony jest nie tylko jedwabiste i plastyczne, ale jednocześnie silne i dynamiczne. Poza tym wzmacniacze hybrydowe w porównaniu z wzmacniaczami lampowymi łatwiej radzą sobie z poprawnym wysterowaniem różnych zestawów głośnikowych.

Należy pamiętać, że wzmacniacz hybrydowy, zanim zacznie grać w pełni swoich możliwości po włączeniu, wymaga pewnego czasu na wygrzanie lamp – zazwyczaj jest to od 5 do 15 minut w zależności od modelu i temperatury otoczenia.

Pełne informacje o produktach znajdziecie Państwo na:

HTA-700B v.3-USB (2022): https://www.tagaharmony.com/pl/product/9112/hta-700b-v-3-usb-2022

HTA-700B v.3 (2022): https://www.tagaharmony.com/pl/product/9113/hta-700b-v-3-2022