TAGA Harmony TOS-700 naturalny, dynamiczny i potężny dźwięk

Głośniki TOS są idealnym rozwiązaniem zarówno w systemach audio w pomieszczeniach jak i na wolnym powietrzu: do aplikacji domowych (stereo, kino domowe) i komercyjnych (w barach, klubach, sklepach, salach konferencyjnych itp.).

TOS-700 dostarcza czysty, naturalny, dynamiczny i potężny dźwięk.

GŁÓWNE CECHY

  • Stopień ochrony IP65 : obudowa TIMPC oraz nierdzewne wyposażenie (uchwyt i maskownica) są odporne na takie czynniki jak pył, woda czy promieniowanie UV. Głośnik może być instalowany na dworze (na tarasach, basenach czy w ogrodach).
  • 2-kierunkowy uchwyt montażowy typu U pozwala na instalację głośnika w poziomie i pionie oraz jego regulację w dwóch płaszczynach (poziomej i pionowej).
  • Wysoka efektywność.
  • Wysoka impedancja 8ohm.
  • Wysokiej jakości dźwięk: tytanowy przetwornik wysokotonowy TPTTD-I oraz 203mm głośnik średnio-niskotonowy z membraną polipropylenową.

Technologia

MASKOWNICA

Mocne i sztywne zdejmowane maskownice są odporne na działanie takich czynników jak pogoda, UV czy woda (odporne na rdzę).

OBUDOWA i UCHWYTY MONTAŻOWE

POLIMEROWA OBUDOWA – jest bardzo sztywna i mocna co minimalizuje zniekształcenia, wibracje i niepożądane rezonanse. Jest odporna na działanie takich czynników jak pogoda, UV czy woda.

2-KIERUNKOWE UCHWYTY MONTAŻOWE TYPU U – są bardzo łatwe w instalacji i gwarantują bezpieczny montaż. Pozwalają na instalację głośnika w poziomie i pionie oraz jego regulację w dwóch płaszczynach (poziomej i pionowej).

PRZETWORNIK WYSOKOTONOWY

W zależności od modelu:

TPTTD – Taga Pure Titanium Tweeter Dome przetwornik z czystego tytanu chłodzony ferrofluidem zapewnia przenoszenie bardzo dużych mocy, gwarantując jednocześnie super dokładne, czyste, precyzyjne i szczegółowe brzmienie.

JEDWABNA KOPUŁKA lub PEI – kopułka przetwornika wysokotonowego chłodzona ferrofluidem zapewnia przenoszenie dużych mocy, gwarantując jednocześnie dokładne, czyste, gładkie i szczegółowe brzmienie.

Szczególną uwagę poświęcamy równomiernemu i spójnemy rozpraszaniu dźwięku w osi i poza osią głośnika.

SM (STEREO / MONO) – modele te wykorzystują dwa przetworniki wysokotonowe w jednym głośniku, aby zapewnić wysokiej jakości, dwu kanałowy (stereo) dźwięk z pojedyńczego głośnika. Modele SM oferują jeszcze szersze rozpraszanie dźwięku w porównaniu z tradycyjnymi konstrukcjami jak również eliminują brak równowagi dźwięku, który jest słyszalny jak poruszamy się po nagłaśnianym obszarze.

PRZETWORNIK ŚREDNIO-NISKOTONOWY

Używamy wytrzymałych membran polipropylenowych lub Kevlar®, wzmacnianych cewek i powiększonych magnesów co gwarantuje przenoszenie dużych mocy, zapewniając głęboki, precyzyjny i szczegółowy bas, jak również bogate i przestrzenne średnie tony.

ZWROTNICA

Wybrane modele są wyposażone w układ zwrotnicy.

Wysokiej jakości, precyzyjnie selekcjonowane komponenty zwrotnicy zapewniają absolutną neutralność, są odporne i niezawodne.

TERMINALE

TEC – TAGA Easy Connection : typu push-in (wciśnij i włóż kabel) to te same high-endowe bananowe terminale (gniazda) jak nasza seria głośników kina domowego klasy premium. Współpracują z kablami głośnikowymi do 10AWG i większością popularnych typów konektorów (bananowych lub pinowych).

Pełne informacje o produktach znajdziecie Państwo na:

TOS-700: https://www.tagaharmony.com/pl/products/3608/produkty-instalacyjne/product/9094/tos-700