CZY TRIANGLE ZAGRAŁY JAK FRANCJA NA MUNDIALU ?

W pogodny lipcowy czwartek w Salonie audio RMS mieszczącym się w Białymstoku na ulicy Hetmańskiej 33B, odbyła się prezentacja kolumn głośnikowych Francuskiego producenta TRIANGLE.

Głównym założeniem spotkania był sprawdzian, czy głośniki uznanej firmy z Francji – Triangle – potrafią zagrać tak jak wyglądają.

 

 

Co do wyglądu to są to jedne z najładniejszych kolumn oferowanych w cenie, która nie przyprawi nas o zawrót głowy, w co niektórzy nie mogli uwierzyć, że tak perfekcyjnie wykonane kolumny nie wydrenują nam kieszeni do końca.

 

 

Po pierwszych ochach i achach, które wzbudził wygląd, przystąpiono do odsłuchu. Czy zagrały tak jak Francuzi na mundialu ?

Tak, wielowymiarowa  średnica z szeroką sceną, a w napadzie brylował wokal wysunięty przed szereg bardzo przyjemny w odsłuchu. Idąc dalej w analogie piłkarskie, bas możemy przyrównać do gwiazdy francuskiej drużyny Kyliana Mbappé może nie za duży 🙂 ale za to szybki, sprężysty, precyzyjny.

Ogólne wrażenie jakie Triangle pozostawiły to bardzo dobrze grające kolumny z pięknym designem i wykończeniem na najwyższym poziomie, ale co najistotniejsze to zapraszamy do wizyty w salonie RMS,  ponieważ każdy ma swoje własne upodobania i ulubione cechy dźwięku i wykonania.

Czyli najprościej ujmując rzućmy własnym uchem i okiem, a Triangle raczej na pewno nas nie zawiodą  🙂

Sklepowi RMS dziękujemy za profesjonalnie zorganizowaną prezentację, oraz za dobrą kawkę i ciasteczka .

 

 

Główny zestaw odsłuchowy:

kolumny: Triangle Esprit Gaia EZ

DAC: NuPrime DAC-9

końcówka mocy: NuPrime ST-10

okablowanie: Melodika Brown Sugar, Monkey Cable

źródło: komputer, pliki FLAC

 

 

Drugi zestaw odsłuchowy:

kolumny: Triangle Esprit Comete EZ

źródło: gramofon Pro-Ject 6-PerspeX, wkładka: Goldring Legacy

wzmacniacz: Musical Fidelity M5si

okablowanie: Monkey Cable z serii Clarity

 

Do nabycia:

Sklep RMS
Hetmańska 33B
15-727 Białystok

https://sklep.rms.pl/

https://sklep.rms.pl/s?q=triangle&cat=