Tsakiridis Theseus w salonie Q21 – premierowe odsłuchy!

Tsakiridis Theseus w salonie Q21 – premierowe odsłuchy!

Theseus to wyjątkowy wzmacniacz. Na pokładzie mamy DAC, przedwzmacniacz gramofonowy przeznaczony do wkładek typu MM i jest to konstrukcja oparta na lampach, wyjście słuchawkowe z regulacją impedancji, pilot, możliwość podłączenia 4 i 8 omowych kolumn, wyjście z przedwzmacniacza na końcówkę mocy, wyjście na magnetofon oraz trzy wejścia liniowe. Dodatkowo możemy wybrać tryb pracy pentodowy lub triodowy z głębokością pętli sprzężenia zwrotnego jako “normal” lub “low” i na dodatek ustalić bias korzystając z amperomierza umiejscowionego na przedniej ściance wzmacniacza. Dodatkową cechą wzmacniacza jest duża dowolność zastosowania lamp w końcówce mocy. Dzięki dołączonej stosownej tabeli możemy ustawić napięcie i prąd, dopasowując wzmacniacz do wybranej pentody. Konstrukcja jest niezwykle solidna, wzmacniacz waży słuszne 18 kg. A jak brzmi – to zależy od zastosowanej konfiguracji lamp. Naszym zdaniem to jedna z lepszych, o ile nie najlepsza konstrukcja lampowa w cenie około 10 tys. zł., a “wisienką na torcie” jest potwierdzenie, że wzmacniacz w całości produkowany jest w Grecji!

Misją Tsakiridisa, od samego początku, było stworzenie wysokiej jakości sprzętu audio w stosunku cena – wysoka jakość dźwięku, który odróżniałby się od reszty dostępnego sprzętu. Dlatego wszystkie produkty Tsakiridisa są ręcznie wytwarzane w Grecji przy użyciu najwyższej jakości dostępnych komponentów.

Tsakiridis Theseus

Wzmacniacz zintegrowany SINGLE ENDED.

Lampy sygnałowe 6 x 6N1P

Lampy mocy zamiennie: EL34, KT66, KT77, KT88, 6550, KT90, KT120, KT150. Opcjonalnie także EL84, 6L6, 6V6, 5881 oraz 807.

Dwa tryby pracy, triodowy oraz pentodowy

Dwa poziomy sprzężenia zwrotnego

Sterowanie pilotem, Potencjometr Alps Blue, selektor wejść, funkcja wyciszania

Wejście PHONO MM

3 wejścia liniowe

Wejście USB ze zintegrowanym konwerterem DAC 24/96 na kości Sabre

Wyjście Tape Out

Wyjście Preout

wzmacniacz słuchawkowy

Szerokopasmowe transformatory wyjściowe z dożywotnią gwarancja

5 lat gwarancji producenta

LINK DO PRODUKTU https://www.q21.pl/tsakiridis-theseus.html

Salon audio-video Q21

Pabianice,

Reymonta 12

Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl