Tydzień z hi-endem! Perlisten + Exposure + dCS Lina od 1 Lutego

Tydzień z hi-endem! Perlisten + Exposure + dCS Lina
Odsłuchy w salonie RMS w Białymstoku do 1 lutego!

Zapraszamy wszystkich melomanów i audiofili do salonu RMS
w Białymstoku na królewską, ba… cesarską ucztę brzmieniową!

W jednym zestawie stereo przygotowaliśmy dla Was same najpyszniejsze kąski hi-end:

Zapraszamy w muzyczną podróż!

Kolumny podstawkowe Hi-End Perlisten Audio S5m to niesamowita dokładność, przejrzystość i kontrola kierunkowości połączona z dynamiką i dokładnym oddaniem sceny dźwiękowej.

Perlisten Audio S5m wyposażono w wiele zaawansowanych rozwiązań Perlisten Audio, m.in. w zastrzeżone rozwiązanie DPC-Array (Directivity Pattern Control), czyli trzy głośniki kontrolujące średnie i wysokie częstotliwości: 28-milimetrową kopułkę berylową oraz sąsiadujące z nią dwie ultralekkie kopułki 28 mm TPCD z dwóch warstw tworzywa TeXtreme, czyli cienkiej plecionki karbonowej.

Zestaw brytyjskiej elektroniki Exposure 5010 Preamp + Exposure 5010 PWR Mono w najlepszym analogowym wydaniu!

Exposure 5010 to przedwzmacniacz z topowej serii urządzeń Exposure, w którym za zasilanie odpowiada odpowiada transformator 200W wyprodukowany na indywidualne zamówienie Exposure’a. W zestawie z dwoma końcówkami mocy 5010 to produkt, które powstały według starej dobrej szkoły budowania stopni końcowych wzmacniaczy. Dlatego dysponuje gigantycznym, 800 watowym zasilaczem, który kieruje prąd do dwóch kondensatorów Kemeta.

Jeśli lubisz mocne wrażenia, nastawione na realizm i muzykalność, zestaw Exposure 5010 na pewno dostarczy to, czego szukasz.

O cyfrową sekcję zadba ultranowoczesny sieciowy przetwornik cyfrowo-analogowy dCS Lina Network DAC, chwalony za techniczną dokładność i zdolność do ujawniania zdumiewających poziomów szczegółowości w nagraniach cyfrowych. Całkowicie nowa konstrukcja elektroniczna i mechaniczna oferuje szeroki zakres funkcji w kompaktowym i eleganckim formacie. dCS Lina DAC doskonale sprawdza się w pojedynkę, na naszym odsłuchu wzmocnimy go jednak dodatkowo specjalnym generatorem sygnału zegarowego z tej samej serii dCS Lina Master Clock.

dCS Lina Master Clock to wzorcowy zegar główny 1 stopnia, który wykorzystuje dwa oscylatory kryształowe, aby zapewnić precyzyjne i stabilne odniesienie do taktowania dla przetworników DAC. Minimalizuje jiter i zapewnia znaczny wzrost jakości dźwięku podczas przesyłania strumieniowego lub słuchania przez USB.

Zadzwoń i ustal termin Twojego odsłuchu!

📞 85 747 97 50

📱 607 266 304 lub 607 266 301

🏚️ Salon RMS, ul. Hetmańska 33B, Białystok

Godziny pracy:

poniedziałek – piątek: 8:30 – 18:00

sobota: 10:00 – 16:00