Audio Video Show już wkrótce, a nas i Was nie może tam zabraknąć!

Audio Video Show już wkrótce, a nas i Was nie może tam zabraknąć!

AVS to największe targi tego typu w Polsce, drugie największe w Europie i jedne z największych na całym świecie. Na miejscu znajdziecie kilkuset wystawców, rozstawionych w trzech lokacjach. Ta najważniejsza to oczywiście Hotel Radisson Blue Sobieski, a dokładniej sala Arkadia II+III, która znajduje się na parterze i jest zaznaczona na zielono na poniższej mapce. To tam znajdziecie produkty spod szyldu 21Distribution, a więc wiele niezwykle ciekawych marek i ich produktów, które omówimy poniżej.

Gdzie, kiedy i za ile?

Jak już wspomnieliśmy, Audio Video Show odbywa się w trzech lokacjach. Stadion Narodowy, Hotel Radisson Blu Sobieski oraz Hotel Golden Tulip. Nasze sta

nowisko znajduje się w salii Arkadia II+III w hotelu Radisson. Znajduje się on na Placu Artura Zawiszy 1, a więc bardzo blisko stacji Warszawa Ochota oraz Warszawa Główna. Najlepiej naszym zdaniem skorzystać z komunikacji miejskiej. Zaparkowanie w tej okolicy często bywa wyzwaniem.

Targi trwają trzy dni, od 27 do 29 października. W piątek trwają od 12 do 20, w sobotę od 10 do 20 i w niedzielę od 10 do 18. Pozwala to spokojnie zobaczyć wszystko, co będzie dla nas najistotniejsze.

Bilety na wydarzenie kosztują 50 PLN na jeden dzień lub 75 PLN na wszystkie trzy dni. Możecie kupić je zarówno online, jak i w kasach w trakcie trwania wydarzenia.

Co pokażemy?

Marki, które zaprezentujemy w tym roku w trakcie trwania targów to Audiolab, Rega, Fezz Audio, Vienna Acoustics, Buchardt, Quad, System Audio, a także Octavio. Na miejscu zobaczycie zarówno produkty z najwyższej półki, jak i te przystępniejsze cenowo. Dla każdego znajdzie się coś miłego, jak zawsze w naszej ofercie. Wśród prezentowanych sprzętów znajdziemy kolumny, wzmacniacze tranzystorowe i lampowe, transporty oraz odtwarzacze CD, gramofony, a także akcesoria do nich i jeszcze więcej.

Do najważniejszych produktów możemy zaliczyć m.in. nowy, flagowy gramofon brytyjskiego producenta z już 50-letnią historią. Rega Naia to najlepszy gramofon, jaki firma wprowadziła na rynek w swojej długiej historii. Wykorzystuje najnowsze technologie, które powstały po to, by zapewnić jak najlepszą jakość dźwięku. Wszystkie elementy, od tych w teorii mniej istotnych, aż po te najważniejsze zostały wykonane z najwyższą dokładnością. Tytanowe ramię, centralne łożysko z tlenku aluminium hartowanego cyrkonem, referencyjny zasilacz, czy ultralekka plinta z technologią podwójnego usztywnienia z użyciem włókna węglowego impregnowanego grafenem to tylko niektóre z najważniejszych aspektów tego niezwykłego gramofonu.

Na wystawie znajdzie się również flagowy wzmacniacz Rega Osiris. Prezentuje on wszystko, co najlepsze we wzmacniaczach robiąc to w niezwykłym stylu. Do tego zaprezentujemy na miejscu pełen zestaw gramofonów producenta, a także sporą część elektroniki z jego portfolio.

System Audio to duński producent kolumn z długą historią. Jego produktów również nie mogło zabraknąć na miejscu. Cechują się one minimalistycznym designem i stosunkowo niewielkim rozmiarem, ale niech was to nie zwiedzie. Są w stanie zapewnić znacznie większy dźwięk. Na miejscu znajdą się flagowe modele z serii Legend, ale również te w bardziej przystępnych cenach, z linii produktowej Saxo.

Vienna Acoustics to producent pochodzący z Austrii. W jego portfolio znajdziemy kolumny najwyższej klasy. Pokazują to zarówno poprzez swoje brzmienie, jak i jakość wykonania. Oba te elementy potrafią zachwycić niejednego użytkownika. Na targach pokażemy model Vienna Acoustics Beethoven Concert Grand Reference, czyli jeden z większych modeli. Zdecydowanie potrafi on zaczarować swoją barwą, przestrzenią i siłą przekazu.

Buchardt to ponownie duńska marka, która specjalizuje się w kolumnach pasywnych i aktywnych, ale wśród ich produktów znajdziemy też niezwykły wzmacniacz stereo. Na targach jednak pokaże się ich najświeższy model z kolumn podstawkowych. P300 to nietypowa na pierwszy rzut oka konstrukcja, która posiada membranę pasywną i świetnie poradzi sobie w nawet większych pomieszczeniach. Do tego jest dostępna w wielu bardzo atrakcyjnych kolorach.

Polskiej firmy Fezz Audio również nie mogło zabraknąć. Z oferty lokalnego producenta pokażemy oczywiście większość oferty, w tym system dzielony, a także nowe, tranzystorowe wzmacniacze z linii Torus. Niech przepiękny design z nowej linii Evolution was nie zmyli, to produkty, które zachwycą nie tylko wzrok, ale i słuch. Nie tylko podstawowe modele, jak Silver Luna, ale i te flagowe, jak Titania oraz Mira Ceti.

Brytyjski Audiolab zaprezentował w tym roku nową serię 7000, która zdecydowanie jest warta obejrzenia i posłuchania. Znajdziemy w niej wzmacniacz zintegrowany, transport CD i odtwarzacz strumieniowy, tak samo jak w najwyższej i najniższej. Wszystkie grają w lekko ocieplony, według niektórych brytyjski, sposób, który sprawia, że nie chce się od nich odrywać uszu. Cechują się również niezwykle szeroką uniwersalnością zarówno w kwestii gatunków muzycznych, jak i dobieranych do nich kolumn.

Nie możemy się doczekać Waszych odwiedzin na naszym stanowisku. Jak zawsze, bardzo chętnie z Wami porozmawiamy, powymieniamy spostrzeżenia i oczywiście posłuchamy muzyki. Na miejscu znajdziecie naszych doradców, których wiedza jest niezwykle rozległa.

Dystrybucja w Polsce: 21Distribution

95-200 Pabianice, Reymonta 12
www.21Distribution.pl