Zaczynamy AudioMuzoFans -AUDIOFILSKIE CZWARTKI rok 2023

Cykliczne spotkania naszego portalu i grupy pt. “AUDIOFILSKIE CZWARTKI AudioMuzoFans”

Powracamy, po krótkiej świątecznej przerwie spotkaniem z polskimi producentami audio, którzy mocno zamieszali na AVS 2022 🙂 !!

Tym razem spotkamy się z producentem wzmacniaczy i końcówek mocy znanego producenta SKY AUDIO.
Natomiast głośniki zaprezentuje nowo postała firma QUALIO, która premierę miała na Audio Video Show 2022 i swoją prezentacją wzbudziła duże zainteresowanie.

Prezentację poprowadzą przedstawiciele firm SKY AUDIO I QUALIO

Dodatkową atrakcją będzie spotkanie z Panem Winylem, autorem “Książki o winylach“. “Książka o winylach” jest kwintesencją tego co w życiu z winylami najważniejsze i najpiękniejsze. Historie, porady, ciekawostki, fakty i obalanie mitów. Wspaniali goście i bardzo ciekawe rozmowy. Ponad dekadę doświadczenia na rynku muzycznym! Pan Winyl zaczynał jako sprzedawca płyt winylowych w UK, poznał dokładnie rynek płyt winylowych w Anglii a potem w Polsce, jego doświadczenie obejmuje nie tylko płyty winylowe, ale też ich powstawanie. Pan Winyl założył i prowadził dwa wydawnictwa muzyczne, agencję muzyczną, agencję PR i marketing dla branży muzycznej, pracował z kilkudziesięcioma artystami z Polski i zagranicy. A dziś jest prezesem spółki POLVINYL, która tłoczy płyty winylowe.

Pan Winyl Tomasz Olszewski

Link do wydarzenia:

https://fb.me/e/prJxIuWxO

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH 26 STYCZNIA DO ŁÓDZKIEGO “ALEMBIK WHISKY CLUB

Jak dojechać (kliknij)

Chcecie porozmawiać o audio i muzyce ?

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOK

AudioMuzoFans