Grzech Piotrowski – spotkanie promujące album „WE” 

Grzech Piotrowski – spotkanie z Artystą promujące nadchodzący album „WE” 

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Grzechem Piotrowskim promujące powstający album „We” – Concert for Peace.
Spotkanie odbędzie się 18 maja 2024 r. o godz. 18.00 w Ministerstwie Dźwięku przy Alei Krakowskiej 223 w Warszawie.
Wydarzenie to będzie poświęcone nowemu projektowi, jaki wraz z World Orchestrą tworzy Grzech, hołdując tak cennemu i ulotnemu w dzisiejszych czasach – pokojowi na świecie. 

W nagraniach biorą udział muzycy z całego świata, dlatego spodziewać możemy się dużej dawki klimatów etnicznych, wokali i języków orientalnych, bogatej warstwy instrumentalnej, a także dużych orkiestrowych składów. Na spotkaniu zaprezentujemy Państwu kilka nagrań w postaci plików studyjnych, które stanowić będą niejako przedsmak powstającego albumu.

Wierzymy, że event ten stanowić będzie dogodną okazję do rozmów z artystą, odsłuchów, zdobycia autografu na niedawno wydanej płycie Grzech Piotrowski „The Best Of”, a także spędzenia czasu w gronie fanów artysty, melomanów i audiofili, którym bliskie są jazzowo-etniczne klimaty z twórczości Grzecha Piotrowskiego i World Orchestry. 

Na spotkanie zapraszamy także sympatyków naszego sklepu i marek z dystrybucji oraz wydawnictwa muzycznego DNA • AUDIO.

Jako Zespół Ministerstwo Dźwięku / DNA • AUDIO chcemy chociaż w ten symboliczny sposób wesprzeć promocję pokojowego przesłania muzycznego, jakie Grzech Piotrowski wraz z World Orchestrą niesie w różne zakątki świata.

Do zobaczenia!

Link do wydarzenia – https://www.facebook.com/events/1169832950863880