Klipsch radykalnie udoskonala głośniki serii Reference

Klipsch radykalnie udoskonala najlepiej sprzedające się głośniki serii Reference

Klipsch®, wiodąca światowa firma audiofilska, ogłasza debiut nowych głośników z serii ReferenceTM . Głośniki uznanej serii Reference od lat dominują w salonach koneserów. Nowa seria oferuje najbardziej radykalne udoskonalenia od czasu jej powstania, w tym wiele technologii wywodzących się z wielokrotnie nagradzanej serii Klipsch Reference Premiere. Nowa seria Klipsch Reference składa się z 10 modeli – w tym głośników z obsługą Dolby Atmos® – wszystkie udoskonalone pod względem kosmetycznym i materiałowym oraz z najnowszymi technologicznymi osiągnięciami audio.

To już siódma generacja głośników serii Reference, zapewniająca jeszcze lepszą precyzję dźwięku, klarowność i moc. Nowa, większa opatentowana tuba Tractrix® zapewnia ulepszone pokrycie i szerokość pasma oraz poprawioną kierunkowość. Nowe głośniki niskotonowe wykonane w technologii TCP (Termoformowany Polimer Krystaliczny) wykorzystują większe nachylenie stożka dla uzyskania płynniejszej odpowiedzi w zakresie niskich częstotliwości oraz lepszej dokładności i transparentności. Linia emanuje nowoczesną elegancją z kilkoma zmianami, takimi jak ulepszenie usztywnienia obudowy, odpornym na zadrapania czarnym winylowym wykończeniem o strukturze drewna, czy metalizowanym elementom łączącym i dyskretnym połączeniom Dolby Atmos umożliwiającym łatwą integrację górnych głośników.

Na nową serię Reference składa się 10 modeli: trzy kolumny podłogowe (R-605FA z obsługą Dolby Atmos, R-800F i R-600F), dwa głośniki centralne (R-50C i R-30C), dwie kolumny podstawkowe (R-50M, R-40M), jeden głośnik górny Dolby Atmos, który może być również używany jako głośnik surround (R-40SA) i dwa aktywne subwoofery (R-121SW i R-101SW).

Rekomendowane ceny detaliczne nowej serii Klipsch Reference to: 2149 PLN- 3399 PLN za sztukę głośników podłogowych, 1399 PLN-1599 PLN za parę głośników podstawkowych, 1399 PLN – 1899 PLN za kanał centralny, 2099 za parę głośników surround i 2399 PLN – 2599 PLN za subwoofery.

Więcej informacji na temat marki Klipsch i głośników serii Reference można znaleźć na stronie Klipsch.com.

DYSTRYBUCJA W POLSCE:

KONSBUD HI-FI Sp.Z O.O.

Ul. Nowa 23, Stara Iwiczna

05-500 Piaseczno

tel.22 750-23-22